-1o

Гуш Надія Богданівна

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Електронні звернення

Звернення №317 / 2022.01.01 / Публічне
Відповідь на вашу відповідь про оплату послуг в басейні Посейдон. Для оплати ,користуючись терміналом,необхідно мати крутий телефон з NFC модулем. Тому проблема не вирішена,КП має додати код діяльності,згідно постанови.
Ткачук Світлана Миколаївна

Шановна, Світлано Миколаївно!

  Відповідно до вашого електронного звернення №-317 від 01 .01.2022р. «Про оплату послуг в басейні «Посейдон», користуючись терміналом» повідомляємо і щиро дякуємо за обопільне позитивне вирішення цього питання.

  Станом на 20.01.2022р. цією послугою скористалося понад 100 мешканців Калуської міської територіальної громади.

 

Звернення №312 / 2021.12.21 / Публічне
Доброго дня.Як так могло статися,що басейн Посейдон ДСШСокіл не має КВЕДу 9311для оплати послуги по програмі Уряду підтримки вакцинованих Дія еПідтримка. Акваторія має КВЕд 9311,а Посейдон ні ....Чому вони не добавили в реєстратора цей вид діяльності????? Ми,відвідувачі басейну не в навчальному закладі ,а в звичайному басейні Посейдон....Прошу вашого втручання у вирішення даної .
Ткачук Світлана Миколаївна

Шановна Світлано Миколаївно!

На Ваше електронне звернення від 21.12.2021 року № 312 щодо оплати послуг по програмі еПідтримки у басейні «Посейдон» інформуємо Вас, що 24.12.2021 року в приміщенні басейну «Посейдон» було встановлено термінал «Приватбанку» для розрахунку за послуги басейну по програмі Уряду підтримки вакцинованих Дія еПідтримка.

Звернення №294 / 2021.11.08 / Публічне
Добрий день! Шановша Надія Богданівна ! Звертаюсь до Вас із проханням роз'яснити ситуацію з переходом на дистанційну форму навчання навчальних закладів нашого міста , зокрема Калуського ліцею № 10 . Мною було надіслано звернення безпосередньо до керівництва школи , та отримана відповідь про те , що частина педагогічного колективу станом на 1.11.2021 року очікує на 2 дозу вакцинації. Якщо минулого тижня не було можливості відновити навчання з певних законодавчих та моральних причин то цього тижня Ви маєте законні підстави відсторонити від роботи тих працівників ,які станом на 8.11.2021 року не мають сертифікату про отримання двох доз вакцинації. Я розумію , що вакцинація у нас не є обов'язковою , і це особиста справа кожного ,але не розумію чому в кінцевому варіанті страждають наші діти. Всім нам відомо , що дистанційна форма навчання сає негативний вплив не тільки на рівень знань наших дітей, але й на стан їхнього здоров"я. Отже ми готові 1000 дітей посадити по один бік екранів та десятки вчителів по іншу сторону, бо не всі педагоги вакциновані ???? Нагадаю , що станом на 1 вересня 2021 року всі навчальні заклади розпочали навчальний процес , отже 80% працівників були вакциновані. З 01.09.2021 року по 01.11.2021 року у 20% відсодків працівників було достатньо часу щоб отримати обидві дози вакцинації. А для тих працівників , які не хочуть вакцинуватися Кабінет Міністрів України вніс поправки до Постанови № 1236 ,яка набула чинності 08.11.2021 року. Прошу прийняти міри та відновити очну форму навчання в закладах освіти м.Калуша та Калуського району. Сподіваюсь на Ваше розуміння . В іншому випадку буду ініціювати колективне звернення батьків та збір підписів.
Білозір Надія Михайлівна

Шановна Надіє Михайлівно!

На ваше електронне звернення від 08.11.2021 року №294 щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання повідомляємо, що відповідно до протоколів №41 від 27.10.2021 року позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі – ТЕБ та НС),  №18 від 27.10.2021 року позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, та №21 від 28.10.2021 року позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС на території України продовжено адаптивний карантин до 31 грудня 2021 року в режимі надзвичайної ситуації та запроваджено обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені з 30 жовтня 2021 року для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби  СOVID-19.

 Станом на 1 вересня 2021 року для роботи закладів освіти не було вимоги щодо обов’язкової вакцинації 80% працівників (Постанова головного державного санітарного лікаря України від 26 серпня 2021 року №9 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)») та на території Калуської територіальної громади було встановлено «зелений» рівень епідеміологічної небезпеки. На той період  щепитися проти COVID-19 могли усі охочі віком від 18 років. При цьому пріоритет надавався вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями. Про обов’язкову вакцинацію працівників, зокрема і закладів загальної середньої освіти було визначено 04.10.2021 р. наказом Міністерства охорони здоров'я України від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, де було затверджено перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Керуючись Постановою КМУ від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричинено короновірусом SARS-CoV-2» (зі змінами),  заклад освіти  може працювати у звичному режимі при умові, що всі працівники отримали повний курс вакцинації («зелений» сертифікат),  мають негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія); або медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти СOVID-19, виданий закладом охорони здоров’я.

Станом на 18.11.2021 року одного працівника Калуського ліцею №10 відсторонено від роботи у зв’язку із відмовою від вакцинації, а 11 працівників не відмовляються та не ухиляються від вакцинації, а очікують на планове отримання другої дози вакцини. Відомо, що вакцини від різних виробників мають різні рекомендації, застереження щодо стану здоров’я та різні інтервали між щепленням (вакцини від Oxford/AstraZeneca - 4 - 12 тижнів, Comirnaty/Pfizer-BioNTech - 21-28 днів, Moderna mRNA-1273 – 28 днів, CoronaVac -14-28 днів). Окрім того, рішення про вибір вакцини та часу щеплення (протипоказання тимчасове чи постійне) може приймати тільки сімейний або лікуючий лікар та надати відповідний висновок.

Управління освіти та колектив Калуського ліцею №10 зацікавлені в ефективному освітньому процесі, тому намагаються робити усе, щоб відновити очне навчання. Проте завжди в пріоритеті ставлять безпеку людей, їх життя і здоров’я, адже відповідно до статті 3  Конституції України «Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю».

Враховуючи усі законодавчі вимоги (останній термін отримання другої дози вакцини працівниками Калуського ліцею 28.11.2021 року) плануємо перевести освітній процес на очну форму навчання з 29 листопада 2021 року. 

Звернення №185 / 2021.06.10 / Публічне
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи потрібна посада вчителя-логопеда в м,Калуш?
Вербинська Ірина Ігорівна

Розглянувши  Ваше електронне  звернення  №185 від 10.06.2021 року  повідомляємо, що на  даний час оголошений конкурс на заміщення вакантної посади учителя-дефектолога Комунальної установи "Інклюзивно ресурсний  центр Калуської міської ради". В посадових обов'язках зазначеного фахівця передбачена робота із дітьми - логопатами. З детальнішою інформацією  про конкурс Ви можете ознайомитися на офіційному веб сайті управління освіти Калуської міської ради.

Звернення №178 / 2021.05.31 / Публічне
Доброго дня. Шановна Надія Богданівна, 7 червня буде проходити ЗНО з фізики. ЗНО буде проводитись в м. Долина. Чи не можна організувати транспорт для дітей в м. Долину на 7 червня? Дякую. З повагою, Роман.
Телько Роман Васильович

Шановний Романе Васильовичу!

Ваше електронне звернення №178 від 31.05.2021 року розглянуто. Підвіз Вашої дочки на зовнішнє незалежне оцінювання з фізики 07 червня у м.Долина буде організовано.

Звернення №97 / 2021.03.30 / Публічне
Доброго дня. Звертаюся до Вас з питання роботи КП"Інклюзивно-ресурсного центру КМР".Мій внук відвідує даний заклад. У зв'язку з карантином довелося тимчасово припинити заняття, які є дуже важливими для його стану та розвитку!!!!!!!Станом на сьогодні, в місті послабили карантин. Таким чином відкрилися садки. Чому тоді не приймає дана установа діток з особливими потребами для занять, які є дуже важливими для їхнього розвитку???? Особисто для мого внука заняття в інклюзивному центрі є більш важливими і життєвонеобхідними, ніж відвідування дитячого садка де він не отримує належної допомоги у його розвитку!!!! В нашому місті нажаль немає більше установ і таких спеціалістів як в даній установі, які могли б нам допомогти Просимо допомогти, оскільки в інклюзивному працюють справжні фахівці які єдині змогли знайти підхід до дитини і суттєво покращити стан здоров'я та психологічного розвитку дитини...... Надайте будь ласка обгрунтовані відповіді на запитання щодо роботи інкюзивного центру з дітьми!!!!??? Коли відновляться заняття з дітьми які дійсно цього потребують???? Щиро дякуємо..
Гашук Ірина Михайлівна

Шановна Ірино Михайлівно

На Ваше електронне звернення № 97 від 30.03.2021 повідомляємо, що  комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Калуської міської ради» є освітньою установою, а не закладом дошкільної  чи загальної середньої освіти. Корекційно-розвиткові заняття не входять в навчальний план, так як це відбувається в освітніх закладах. Робота інклюзивно-ресурсного центру планується на тиждень, виходячи із завдань на даному етапі. На першому місці стоїть проведення діагностичних занять з дітьми, батьки яких звернулися в установленому порядку для визначення наявності особливих освітніх потреб. В результаті проведення цих занять формується «Висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини», який укладається фахівцями на порталі інклюзивно-ресурсних центрів у всеукраїнській  автоматичній системі. Якщо в дитини виявлені особливі освітні потреби, то (за наявності довідки від профілюючого лікаря) рекомендуються освітня програма,  психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги.

На підставі висновку про комплексну оцінку відкривається інклюзивний клас або група в закладі освіти. Для формування планової мережі батьки повинні подати документи за пів року до початку навчального року.

Одразу після закінчення карантину до нас звернулися батьки понад двадцяти дітей. За даними попередніх років  ми повинні обстежити ще близько п’ятдесяти дітей шкільного віку. Крім того, в ІРЦ звертається  багато батьків вперше. Педагогічне навантаження фахівців центру складає 18 годин в тиждень. Решту часу розподіляється на інші види робіт: оформлення висновку за напрямами оцінки, визначення потреб та рекомендацій для кожної дитини згідно її можливостей тощо. Всі наші зусилля до карантину та після нього, спрямовані на вищезгадану роботу, тому ми відтермінували надання корекційно-розвиткових занять з дітьми, які одержували їх в нашій установі.

         Заняття можуть відновитися після 14 травня 2021 року.

Всього звернень: 6