-2o

Гільтайчук Віктор Вікторович

Секретар міської ради
 • Додаток 2

  до розпорядження міського голови
  від 04.02.2022 №39-к/03

   

  Секретар міської ради

  ГІЛЬТАЙЧУК Віктор Вікторович

   

  Здійснює повноваження, визначені ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також виконання Законів України, Указів Президента України, постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень обласної ради, розпоряджень голови обласної державної адміністрації, рішень міської ради, контролює виконання рекомендацій постійних комісій, запитів та пропозицій депутатів міської ради.

  Організовує підготовку сесій міської ради, питань, що вносяться на розгляд ради, забезпечує оприлюднення проектів рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та інших законів.

  Забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організовує контроль за їх виконанням, забезпечує офіційне оприлюднення рішень ради, які відповідно до закону є регуляторними актами, а також документів, підготовлених у процесі здійснення радою регуляторної діяльності, та інформації про здійснення радою регуляторної діяльності.

  За дорученням міського голови координує діяльність постійних та інших комісій ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.

  Сприяє депутатам міської ради у здійсненні їх повноважень, організовує навчання депутатів.

  Виконує повноваження міського голови у випадках, передбачених частиною другою статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

  На період тимчасової відсутності міського голови виконує його обов’язки з питань діяльності Калуської міської ради.

  Розробляє проекти нормативно-правових актів, проводить експертизу проектів, пов’язаних з виконанням завдань, покладених на  виконавчі органи Калуської міської ради.

  Проводить прийом громадян з особистих питань, розглядає звернення громадян.

  Спрямовує, координує та контролює діяльність відділу організаційно-правової роботи міської ради.

  Очолює:

  • комісію міської ради з питань поновлення прав реабілітованих;
  • комісію міської ради з визначення оцінки вартості майна реабілітованих.

   

  Керуючий справами виконкому                                           Олег САВКА