11o

Савка Олег Васильович

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради
 •  Додаток 6

  до розпорядження міського голови

  від 12.12..023 №494-к/03

  Керуючий справами виконавчого комітету міської ради

  САВКА Олег Васильович

  Забезпечує виконання Законів України, Указів і Розпоряджень Президента України, Постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, рішень обласної і міської рад, виконавчого комітету міської ради, розпоряджень голови облдержадміністрації і міського голови, рекомендацій постійних комісій міської ради.

  Організовує роботу структурних підрозділів виконавчого комітету, забезпечує підготовку матеріалів на розгляд виконавчого комітету, доведення до виконавців прийнятих рішень.

  Відповідає за виконання виконавчими органами ради повноважень, визначених чинним законодавством щодо організації підготовки та проведення виборів Президента України, Верховної Ради України, місцевих виборів, Всеукраїнського та місцевих референдумів.

  Координує підготовку пропозицій і матеріалів міському голові про створення відділів, управлінь, департаментів, інших служб міської ради, їх структури, а також підготовку пропозицій щодо призначення посадових осіб апарату виконкому.

  Організовує відповідно до чинного законодавства роботу із зверненнями громадян. Здійснює контроль за матеріально-технічним забезпеченням діяльності виконавчого комітету міської ради, відділів, які обслуговуються відділом бухгалтерського обліку і звітності виконкому, належним станом будівлі та транспорту міської ради.

  Підписує додатки до розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету міської ради.

  Відповідає за стан і якість діловодства, облік і звітність у виконкомі, своєчасне доведення документів до виконавців. Організовує через заступників міського голови, керівників відділів та управлінь контроль за виконанням документів (рішень, розпоряджень, листів, звернень), організовує систематичний аналіз і перевірку цієї роботи у виконавчому комітеті та структурних підрозділах міської ради.

  Контролює стан трудової та виконавської дисципліни у виконавчому комітеті міської ради, здійснює заходи з питань запобігання проявам корупції.

  Розробляє проекти нормативно-правових актів (рішень міської ради, виконкому міської ради, розпоряджень міського голови); проводить експертизу проектів, пов’язаних з виконанням завдань, покладених на виконавчі органи Калуської міської ради.

  Взаємодіє з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями різних форм власності з питань, віднесених до його компетенції.

  Проводить прийом громадян з особистих питань, розглядає звернення громадян.

  Веде питання організаційної та кадрової роботи, надання адміністративних послуг, матеріально-технічного забезпечення міської ради та виконавчого комітету, підготовки і проведення засідань виконавчого комітету, нарад, семінарів, контролю, перевірки й організації виконання рішень виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, органів державної влади, діловодства, розгляду звернень та прийому громадян, комп’ютеризації, архівної справи, взаємодії зі старостинськими округами.

  Спрямовує, координує та контролює роботу:

  - відділів та управлінь виконавчого комітету міської ради;

  - архівного відділу міської ради;

  - старост Калуської міської територіальної громади.

  Очолює:

  • постійно діючу комісію з питань роботи зі службовою інформацією;
  • адміністративну комісію при виконавчому комітеті міської ради;
  • експертну комісію апарату виконавчого комітету міської ради;
  • комісію з питань призначення страхових виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням виконавчого комітету міської ради;
  • постійно діючу інвентаризаційну комісію виконавчого комітету міської ради;
  • постійно діючу комісію з категоріювання об’єктів, де циркулює інформація з обмеженим доступом;
  • інші робочі органи у сфері своїх повноважень.

   

   Керуючий справами виконкому                                           Олег САВКА