7o

Найда Андрій Михайлович

Міський голова Калуша
 • Контакти
 • 77300, м.Калуш,

  вул. І.Франка 1 виконавчий комітет Калуської міської ради (II-поверх)

 • (03472) 6-28-01

  (03472) 6-28-29

  (03472) 7-96-40

 • kmrkontrol@gmail.com

 • Прийом громадян
 • вул. І.Франка, 1

 • 1-й та 3-й понеділок місяця

 • з 10 до 12 год. та з 14 до 16 год.

 • Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" рік народження 30.01.1979

  Пpацює: Калуський міський голова з 24-11-2020р.

  Громадянство України: 24-08-1991

  Число, місяць і рік народження: 30–01–1979

  Місце народження: місто Калуш Івано-Франківська область

  Освіта: 1986-1996 роки - навчання в Калуській середній школі №2; повна вища‚ спеціаліст‚ Інститут заочного/дистанційного навчання Одеської державної академії холоду‚ 2005р. (інженер-енергетик); повна вища‚ магістр‚ Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу‚ 2001р.‚ обладнання нафтових і газових промислів (магістр).

  Науковий ступінь, вчене звання: Кандидат технічних наук - 2017р., захистив дисертацію за спеціальністю "Технологія полімерних і композиційних матеріалів" в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

  Володіння мовами: українською‚ російською‚ англійською - вільно.

  Наукові праці та винаходи: 6 статей, 1 монографія, 4 патенти на корисну модель.

  Прийняття Присяги посадової особи місцевого самоврядування: 

  24.11.2020

  Ранг посадової особи місцевого самоврядування: 7 ( 24-11-2020 р. )

  Депутат ради: 2015-2020 депутат Калуської міської ради.

  Сім’я: одружений, виховує двох доньок.

  Зв’язки з комерційними і некомерційними організаціями перед вступом на посаду: директор ТзОВ ”Калуський трубний завод”, місто Калуш впродовж періоду з липня 2009 року по листопад 2020 року; корпоративні права відсутні, а кінцевим бенефіціарним власником (контролером) юридичних осіб, трастів чи інших подібних правових утворень не був як і члени його сім'ї.

  Трудова діяльність

  09.1996 до 06.2001 — навчання в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу; місто Івано-Франківськ.

  07.2001 до 04.2005 — слюсар-ремонтник п’ятого розряду цеху розділення повітря виробництва хлорвінілу‚ апаратник повітроподілу шостого розряду‚ майстер зміни‚ начальник цеху розділення повітря виробництва хлорвінілу ЗАТ ”Лукор”; місто Калуш

  05.2005 до 07.2009 — начальник цеху розділення повітря виробництва хлорвінілу ТОВ ”Карпатнафтохім”; місто Калуш

  07.2009 до 11.2020 — директор ТзОВ ”Калуський трубний завод”; місто Калуш

  11.2020 по цей час — міський голова; Калуська міська рада.


 • Додаток 1

  до розпорядження міського голови
  від 03.02.2021 №27-к/03

  Здійснює загальне керівництво діяльністю міської ради та її виконавчого комітету.

           Здійснює повноваження, передбачені статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

  Забезпечує виконання законів України, указів і розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, рішень обласної ради, розпоряджень голови обласної державної адміністрації, рішень міської ради і виконавчого комітету міської ради, власних розпоряджень.

  Скликає і проводить сесії міської ради, засідання виконавчого комітету міської ради, оперативні наради.

           Координує і контролює діяльність заступників міського голови та керуючого справами виконкому. Забезпечує підготовку на розгляд міської ради проектів програм соціально-економічного і культурного розвитку, цільових програм та з інших питань самоврядування, місцевого бюджету та звіту про його виконання, рішень ради з питань, що належать до її компетенції. Розпоряджається бюджетними і позабюджетними цільовими коштами. Здійснює контроль за діяльністю щодо забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку міста, ефективним використанням природних, трудових і фінансових ресурсів. Заслуховує з цих питань інформації керівників про роботу підприємств, які перебувають у комунальній власності.

           Вирішує основні питання взаємодії з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.

  Здійснює прийняття на посади та звільнення з посад посадових осіб місцевого самоврядування міської ради, працівників служб виконкому, керівників комунальних закладів і підприємств міста.

  Забезпечує охорону державної таємниці відповідно до вимог режиму секретності у виконавчих органах міської ради. Сприяє розвитку міжнародного співробітництва, налагодженню зовнішньоекономічних зв’язків.

  Вносить пропозиції про нагородження державними нагородами, відзнаками Президента України, почесними званнями та заохочення міського голови.

  Бере участь у вирішенні питань проведення виборів та референдумів у межах, визначених законодавством.

  Веде питання бюджетної політики, податкової та контрольно-ревізійної роботи; забезпечення законності, прав і свобод громадян; міжнародних та зовнішньоекономічних відносин; режимно-секретної роботи; зв’язків із громадськістю та засобами масової інформації; охорони державної таємниці; координує роботу комунального підприємства «Державна студія «Калуське міське телебачення».

  Спрямовує, координує та контролює роботу:

  - апарату виконавчого комітету,

  - фінансового управління міської ради,

  - структурних підрозділів міської ради у питаннях оборонної і мобілізаційної роботи, режимно-секретної роботи, а також охорони державної таємниці.

  Забезпечує взаємодію з обласною та Калуською районною радами, обласною та Калуською районною державними адміністраціями, територіальними відділеннями центральних органів виконавчої влади, Калуським відділенням державного казначейства, департаментом фінансів облдержадміністрації, органами фінансового контролю, органами державної фіскальної служби; Калуським міськрайонним судом, міжрайонним відділом Служби Безпеки України; банками; митницею та іншими державними органами; народними депутатами України та депутатами місцевих рад; установами й організаціями різних форм власності та галузей.

  Розробляє проекти нормативно-правових актів, проводить експертизу проектів, пов’язаних з виконанням завдань, покладених на  виконавчі органи Калуської міської ради.

  Веде особистий прийом громадян.                                 

           Здійснює інші повноваження місцевого самоврядування.