11o

Найда Андрій Михайлович

Міський голова Калуша
  • Контакти
  • 77300, м.Калуш,

  • Запис на прийом (загальний відділ) 7-96-35

    приймальня 6-00-28 +38(067) 4589330

    (03472) 7-96-40

  • kmrkontrol@gmail.com

Електронні звернення

Звернення №529 / 2024.05.20 / Публічне
Відповідно до оголошення оприлюдненого на сайті Калуської міської ради: 05.01.2024 р. у залі засідань виконавчого комітету повинно було відбутися громадське обговорення проекту рішення "Про затвердження положення про користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення малих архітектурних форм та тимчасових споруд торгівельного, соціально-культурного та іншого призначення на території Калуської міської територіальної громади". У визначений час нікого у залі засідань я не застала. Інформації щодо причини чому не відбулося на офіційному ресурсі від того часу і до цих пір немає. У зв'язку з вище наведеним прошу роз'яснити: 1) статус проекту рішення на даний час; 2) яку середню щомісячну плату здійснюють власники тимчасових споруд у м.Калуші в бюджет громади; 3) на підставі якого документа здійснюється ця оплата, якщо остання взагалі здійснюється.
Сулима Ірина Володимирівна
Звернення №528 / 2024.05.16 / Публічне
Доброго дня Андрій Михайлович. Передісторія до мого звернення: 21.03.24 я подала звернення №1106, щодо жахливого стану дороги на Заліссі та попросила виправити ситуацію. А саме, що там наробили жах і залишили, нагорнули купи землі та каміння на дорогу і так і залишили. Воно все так і утрамбувалось і там дном не зачепе ту дорогу хіба Ваша машина :) Мені прийшла відповідь на моє звернення від Юрія Рикунова, в якій вказано, що ситуацію виправлено. Але це ж не правда, там нічого не виправлено, навіть не пробували виправити. Люди пробують об'їхати те жахіття, але царапають машини об хащі попри узбіччя, які вже вилізли на дорогі і які ніхто також не збирається якось вирізати чи привести в порядок, там вже розминутись важко з зустрічкою, бо все оті хащі. Отже моє звернення: Прошу Вас посприяти та проконтролювати (у Вас же теж є туди можливий маршрут), виконання мого попереднього звернення. Будь ласка приведіть в порядок та хоч якийсь комфорт пересування тим маршрутом.
Сай Оксана Вікторівна
Звернення №527 / 2024.05.14 / Публічне
Наразі правове врегулювання питання прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку здійснюється відповідно до Конституції України, Земельного Кодексу України, Цивільного Кодексу України, ЗУ «Про землеустрій», «Про оренду землі, «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про ОСББ» та ін. 22.04.2024 року (№520) я звернулася до вас, як міського голови, щодо неправомірного косіння трави навколо будинку №3 по вул..С.Стрільців на землях, які належать територіальній громаді, управляючою компанією «Теплодім», на що ними витрачаються оборотні кошти жителів будинку. Натомість, така послуга уповноваженими комунальними підприємствами міста не надається. У відповіді, яка надана вашим заступником Б.Білецьким, він посилається на п.5 Додатку до Договору співмешканців будинку з управляючою компанією «Теплодім», в якому вказана площа прибудинкової території та її обслуговування компанією «Теплодім. Звертаю вашу увагу на те, що даний Договір є Типовим і передбачає обслуговування прибудинкової території в т.ч. і косіння трави, у разі її юридичного оформлення. Зазначаю, що прибудинкова територія будинку по вулиці С.Стрільців, 3 не відведена, межі не виділені в натурі, в користування мешканцям буинку юридично не передана і така послуга мешканцями будинку компанії «Теплодім» не замовлялася. Тобто, прибудинкова територія, на яку посилається Б.Білецький – юридично не існує і посла з косіння трави на території земель громади повинна надаватися відповідними комунальними підприємствами міста. Проте, заступник міського голови, надаючи відповідь, свідомо вдався до маніпуляцій з метою введення мене в оману, посилаючись на документацію з оформленої прибудинкової території нашого будинку. Тому, відповідно до ЗУ «Про запит на інформацію» прошу надати детальну на моє звернення та долучити відповідні копії документів, які підтверджують офіційне виділення прибудинкової території будинку №3 по вулиці С.Стрільців, зокрема: 1. Звернення мешканців будинку до міської ради щодо виділення та закріплення за ними прибудинкової території, на підставі якого виготовлялася земельна документація. 2. Кадастровий номер земельної ділянки. 3. Акт про виділення меж в натурі. 4. Рішення органу місцевого самоврядування, який затвердив дану прибудинкову територію. Звертаю вашу увагу на те, посилання Б.Білецького на проектну документацію, яка не затверджена сесією міської ради, не є правовим визначенням прибудинкової території. На підставі вищевикладеного, прошу також надати повторно вичерпну відповідь, на якій підставі косіння трави навколо будинку здійснює компанія «Теплодім» (не виключено за вашою вказівкою) та чому цю послугу не надає комунальне підприємство. 14.05.2024 року С.Ткачук
Ткачук Світлана Миколаївна
Звернення №526 / 2024.05.09 / Публічне
Доброго дня! Ситуація, яка дістала та вже обурює до неможливості! Прошу звернути увагу та приділити час на врегулювання даного питання. Ситуація - звернулись до міської поліклініки з пролемою у зв'язку із станом здоров'я для направленням від сімейного лікаря на емерте. Відповідь та порада сімейного лікаря була просто приголомшена - "емерте для воїнів, для людей нема". На питання, як я можу здійснити обстеження - "Та підіть запхайте комусь у кішеню тай зробіть". Скажіть будь ласка - по якій причині я, як громадянин сплачую податки у казну міста а на томість на законних підставах не отримую належного обстеження? Чим займаєтесь зараз охорона здоров'я? Чому у країні де йде повномаштабна корумпована війна, лікар мені пропону' піти і дати шось в кішеню? Причина? Прошу надати мені розгорнуту відповідь на мої питання! Чому місто у якому гарантоване медичне безоплатне страхування у наслідок критичності інфраструктури я не можу скористатись своїм законним правом? Чому я маю давати комусь у кишеню? І чому я маю сплачувати як ФОП Вам податки? Це провал всієї медичної еволюції у Калуші! Це край позору! Якщо я не отримаю належну відповідь, то у свою чергу надам масового розголосу даній ситуації! Дякую за розуміння та зворотній зв'язок!
Ловчанко Дарія Паатівна
Звернення №525 / 2024.04.29 / Публічне
Добрий день! Прошу звернути увагу на нещодавно зроблені каналізаційні решітки на проїжджій частині дороги біля вулиці Грушевського 51. Каналізаційні решітки на дорозі не закріплені та створюють аварійну ситуацію на дорозі. Сама каналізація не є робочою, вода не стікає. Раніше мешканці ОЗББ вже звертались, щодо даної каналізації та отримали відповідь, що вона є не функціональною і її заасфальтували, адже заїзд до двору без порушень правил дорожнього руху був неможливий. Нещодавно працівники комунального господарства проводили ремонт та знову розкопали каналізації. Глибина каналізацій близько 20 см. Вода у них затримується та не стікає. Тому автомобілі виїжджають на зустрічну смугу та створюють аварійні ситуації на і так аварійному перехресті нашого міста. Також, знову заїзд в двір став небезпечним. Просимо від жителів ОЗББ Грушевського 51 заробити непрацюючу каналізацію та звернути увагу на розмітку проїжджої частини для комфортного заїзду та виїзду з прибудинкової території.
Сасник Каріна Орестівна
Звернення №522 / 2024.04.25 / Публічне
Вітаю. Якщо ця новина правдива, то щиро дякую. Це чудовий приклад влади вміло користуватися своїми можливостями. https://kalush.informator.ua/2024/04/25/kaluska-miska-rada-vidpravyt-zvernennya-do-verhovnoyi-rady-shhodo-pytannya-demobilizacziyi-vijskovosluzhbovcziv/
Котик В. В.
Звернення №520 / 2024.04.22 / Публічне
Андрію Михайловичу, прошу надати вичерпну відповідь - чому КП "Автодор"косить траву вибірково , залишаючи території навколо будинку, яку де-факто потім косять працівники управляючої компанії і послуги яких оплачуються з наших кишень. Юридично прибудинкова територія нашого будинку відсутня і ми — мешканці будинків, послугу з косіння трави на землях міської ради в тариф на закладали і оплачувати не згідні, тож тільки нам вирішувати куди спрямовувати зекономлені оборотні кошти, сплачені управляючій компанії. По якому праву ви фактично втручаєтеся в наші договірні відносини з управляючою компанією «Теплодім» і спонукаєте управителів оплачувати послугу з косіння трави нашими грошима?! У випадку подальшого порушення вами законодавства ми залишаємо за собою право звернутися із заявою до правоохоронних органів щодо вчинення злочину.
Ткачук Світлана Миколаївна
Звернення №519 / 2024.04.08 / Публічне
Дорожнє полотно на перехресті вулиць Вітовського та Героїв України знаходиться в жахливому стані. Глубокі ями, значні вибоїни змушують водіїв рухатись як завгодно не дотримуючись правил, що може стати причиною ДТП. Ми жителі вул. Глібова,Вітовського,Верховинська,Антонича та інш. звертаємось до Вас з проханням провести хоч би ямковий ремонт даного перехрестя, а то вже скоро автомобілі будуть їздити по тротуарах і городах....
Ковтун Олег Іванович

Всього звернень: 236