18o

Найда Андрій Михайлович

Міський голова Калуша
 • Контакти
 • 77300, м.Калуш,

  вул. І.Франка 1 виконавчий комітет Калуської міської ради (II-поверх)

 • (03472) 6-28-01

  (03472) 6-28-29

  (03472) 7-96-40

 • kmrkontrol@gmail.com

 • Прийом громадян
 • вул. І.Франка, 1

 • 1-й та 3-й понеділок місяця

 • з 10 до 12 год. та з 14 до 16 год.

Електронні звернення

Звернення №275 / 2021.09.14 / Публічне
Доброго дня. Вчора (13.09 числа) без мого відома мені був замінений електричний лічильник з встановленим обмеженням на потужність в 3квт.год (що само по собі являється безглуздим в наш час). Після цього я звернувся до управляючої компанії "Комфорт-Дім", де мені дали документ, в якому повідомляється, що сама УК немає нічого проти збільшення потужності в 5квт по відношенню до моєї квартири. З цим документом я звернувся в місцевий відділ ОблЕнерго, де мені повідомили, що для збільшення потужностей потрібно сформувати новий технічний план електромережі, що в свою чергу коштує близько 20 тисяч гривень. Якщо в процесі повірки виявиться, що електромережа, її технічний стан і т.д. не дозволяють запровадити подібні зміни, я (як мені пояснили в обленерго), повинен зайнятись заміною електромережі (її модернізацією) за свій кошт, що також виливається в суму близько 40 тисяч гривень. Прошу розібратись з цією проблемою, оскільки: 1. Заміна лічильника відбулась тільки в мене (1 квартира з 35); 2. 20 років все було гаразд, а тут вирішили, що електромережа будинку не витримує і потрібен новий план, старий чомусь не підходить; 3. Заміна лічильника була проведена з порушенням всіх законів, оскільки мене ні попередили про це, ні повідомили, що була зменшена потужність, все вияснилось власноруч; 4. Стан електромереж (їхня потужність) - це задачі, які повинна вирішувати або управляюча компанія, або ОблЕнерго, а аж ніяк не кінцевий користувач, ми й так платимо за світло як в Європі. Підсумовуючи все вищенаписане, стверджую, що подібні дії зі сторони ОблЕнерго - це НЕ спроба покращити становище місцевих електромереж за рахунок їх модернізації, а перекладання своїх обов'язків на плечі звичайних людей, користувачів.
Симчич Роман Миколайович
Звернення №274 / 2021.09.14 / Публічне
При огляді підвалу на вул. Малицької, 1 у II під'їзді при вході у підвал виявлена досьть велика яма заповнена водою, про те, що вона знаходиться тут давно свідчать жаби які вже встигли там завестись. Ми неодноразово звертались в УК "Комфорт-Дім" з цією проблемою (листи виклики додаються) але дане питання так і не вирішено. Потрібно засипати яму, але управляюча компанія не помічає даної проблеми. Просимо вплинути на складену ситуацію.
Федорчак Михайло
Звернення №273 / 2021.09.14 / Публічне
У будинку №1 по вул. Малицької склалась непроста ситуація, у першому під'їзді при огляді підвалу було виявлено безліч розкиданих шприців і облаштований притон. Неодноразові звернення в Управляючу компанію "Комфорт-Дім" (копії додаються) недали ніякої реакції. Цей безлад панує там уже кілька місяців. просимо відреагувати на складену ситуацію оскільки розкидані шприци це пряма загроза здоров'ю і життю мешканців.
Федорчак Михайло
Звернення №272 / 2021.09.14 / Публічне
На вул. Малицької, 9 доріжки до підїздів потребують асфальтування, про це не одноразово вказувалось як у Акті технічноо огляду будинку №9 по вул. Малицької на момент прийманн-передачі від 2019р. переходу будинку до управляючої ТзОВ « Комфорт-Дім» де вказано, що необхідно провести асфальтування тротуарів (копії акту додаються). Про це саме йдеться і в Акті технічноо огляду будинку №9 по вул. Малицької на момент прийманн-передачі від 01.05.2021р. при переході будинку на самообслуговування ОСББ «Фенікс-Калуш» (копії акту додаються). Також мешканці звертались до міської ради на рахунок асфальтування доріжок. На звернення була надана відповідь, що роботи по асфальтуванню міжквартальних проїздів та входів до підїздів на вул. Малицької, 9 буде проведено поточним ремонтом у 2021р (копії наданої відповіді додаються). Ремонтні роботи на проїджій частині на вул. Малицької уже завершені, а входи до під’їздів і не починали асфальтувати. Просимо проконтролювати складену ситуацію і все таки завершити заплановані роботи по асфальтуванню.
Федорчак Михайло
Звернення №270 / 2021.09.09 / Публічне
Щодо Звернення №207 / 2021.07.12 04.08.2021 року проведено часткове (70%) трасування вулиці Яворського. Прошу закінчити трасування та приступити до підсипання щебеневою сумішшю проїздної частини цієї вулиці.
Носик Віталій Степанович
Звернення №269 / 2021.09.03 / Публічне
Шановний Найда Андрій Миколайович прошу вас допомогти учаснику АТО з вирішенням квартирного питання. Він прожива у гуртожитку з жінкою і двома малими дітьми а також ще з двома зрослими і дитиною, на яких приходить лише по 2 кв/м на людину. Не лишіться байдужими
Яланський Володимир Сергійович

Розглянувши  Ваше електронне звернення щодо надання допомоги з вирішення квартирного питання, як учаснику антитерористичної операції, роз’яснюємо, що питання забезпечення житлом громадян врегульовується виключно нормами чинного житлового законодавства, зокрема ст.ст.42,43,45 Житлового кодексу УРСР,  відповідно до яких жилі приміщення надаються тільки громадянам, які перебувають на квартирному обліку потребуючих поліпшення житлових умов та внесені до єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов,   в порядку черговості, яка визначається за часом взяття їх на облік (включення до списків осіб, які користуються правом першочергового чи позачергового одержання жилих приміщень).

 Вашу сім’ю в складі 4 осіб, в т.ч. 2 неповнолітніх дітей, в зв’язку з проживанням в гуртожитку взято на квартирний облік за місцем проживання рішенням виконавчого комітету Калуської міської ради від 27.10.2020 року   № 237  та включено в список осіб, які користуються правом першочергового одержання житла, як учасника бойових дій  в антитерористичної операції.

По даних станом на 10.09.2021 року в списку першочергового  одержання житла  Ви   рахуєтесь  під  №393 .

Враховуючи те, що  будівництво житла за кошти місцевого бюджету у нашому місті протягом тривалого часу не ведеться, виконавчий комітет міської ради  немає можливості для вирішення житлових питань громадян (в т.ч. і пільгової категорії), які перебувають на квартирному обліку та потребують поліпшення житлових умов.

 Питання поліпшення житлових умов Вашій сім’ї буде вирішуватись в порядку пільгової черги при відновленні житлового будівництва в місті за кошти місцевого бюджету, або  при надходженні коштів з державного бюджету для придбання житла  учасникам бойових дій  в антитерористичної операції.

Звернення №268 / 2021.09.03 / Публічне
Доброго дня.Шановний Андрій Михайлович звертаюся до вас від мешканців під'їзду ном.1,що по вулиці Хіміків 22.Просимо про капітальний ремонт нашого під'їзду.Так як його вигляд нагадує післявоєні роки,аварійні сходи,обдерті стіни,дроти від комунікацій звисають над головами.Просимо надіслати комісію по вирішенню нашого прохання.Дякуємо
Резанець Наталія
Звернення №266 / 2021.08.30 / Публічне
Шановний Андрій Михайлович,звертаються до вас жителі вул.Вітовського з надією на допомогу.На вулиці є стара недіюча насосна станція.Насосну закрили,але каналізаційну трубу залишили.Сюди тече каналізація міста і стічні води.Нас постійно затоплює,але затоплює не вода,а каналізаційні відходи.Постійно присутній запах каналізації.Дуже прикро жити в цьому смороді.Коли була діюча насосна ,з цієї труби текла чиста вода.Навколо насосної були викопані рови,які постійно прочищали.А з роками рови замулюють каналізаційні відходи.З року в рік вони заростають.Іякщо падає трохи сильніший дощ,то ці каналізаційні відходи у нас на подвір’ях.Територія самої насосної заростає хащами,ніхто за нею не доглядає.Ту водиться всяка нечисть.Мало того тут часто збираються наркомани.А у нас діти.Територія не освітлюється,хоча стовпи є.Ми думаєм,що все ж таки господар повинен бути.Якщо це КП»Водоканал»то повинен підтримувати порядок.На наше звернення весною Вдоканал відреагував.Відвели трубу на пару метрів в бік,але це нічого не дало.Труба дуже вузька.Стару,поржавілу трубу засипали мішками з піском.Коли падає дощ вузька труба не справляється і через стару трубу під сильни тиском тече оця каналізація на подвір’я.Зійти швидко не може,рови замулені.Ми скільки як можемо так чистимо ті рови власними силами,але для цього потрібна техніка,якої у нас немає.Це уже просто крик душі.Ми просимо вашої допомоги у вирішенні цього питання.
Шкомида Ю,Присташ Г,КобутаІ,СенівВ

Всього звернень: 120