25o

Найда Андрій Михайлович

Міський голова Калуша
  • Контакти
  • 77300, м.Калуш,

  • Запис на прийом (загальний відділ) 7-96-35

    приймальня 6-00-28 +38(067) 4589330

    (03472) 7-96-40

  • kmrkontrol@gmail.com

Електронні звернення

Звернення №473 / 2023.09.14 / Публічне
Шановний, Андрій Миколайович. Я, Думінкевич Ірина Зіновіївна, жителька з мікрорайону Підгірки з вулиці Яворського, будинок 32, звертаюся до Вас повторно по питанню дороги на моїй вулиці. Перше колективне звернення було Вам адресоване ще 25 травня 2021 року, яке на даний час так і не виконане (хіба що один смітний бак стоїть на початку нашої вулиці і ще двох прилеглих до неї вулиць). Але моє звернення полягає у відсутності дороги на вулиці Яворського. За більше, як два року після колективного нашого звернення ваші служби спромоглися підсипати до половини вулиці щебенем тільки дві колісні смужки від дороги попри будинки де живуть підприємці. Друга половина вулиці заростає травами, звідки неможливо вийти. Так як я залишилася із сином сама, тому що мій чоловік захищає нашу Україну на війні від російського агресора (довідку додаю), то я змушена щоразу когось винаймати косити дорогу, на яку вже давно були виділені кошти з місцевого бюджету. Про те, по якій причині вулиця до тепер не підсипана хоча б щебенем, мені не зрозуміло..... Я прошу і вимагаю від Вас, як жителька Калуської громади, як дружина військового який зараз у самому пеклі, підсипати щебенем вулицю до кінця, а не лише до половини. Через дану проблему я не можу проживати в свому будинку зі своїм сином, тому що не можливо нам дійти до зупинки. Терміново прошу Вас вжити певні заходи і вирішити таке для Вас просте питання. Я не прошу у Вас ніякої допомоги, просто виконуйте свою роботу. До звернення додаю копії наступних документів: паспорт, свідоцтво про народження дитини, довідка з військової частини де служить чоловік, колективне звернення та відповідь Вашого заступника двохрічної давності, яке не виконане до тепер. З повагою, Ірина Думінкевич. Про розглянуте зврнення, вжиті заходи та виконану роботу, прошу мене інформувати на мою електронну адресу.
Думінкевич Ірина Зіновіївна
Звернення №471 / 2023.09.04 / Публічне
Шановний Андрію Михайловичу! Я звертаюся до Вас від усіх мешканців вулиці Остапа Вишні (район Височанка). Прошу Вас взяти на розгляд питання про виділення коштів на ремонт дороги на вулиці Остапа Вишні. Ділянка перебуває в жахливому стані, що значно ускладнює логістигу як усім мешканцям вулиці, які щодня добираються до своїх домівок, так і екстренним службам (пожежна, швидка, поліція). У негоду дорога може бути небезпечною, оскільки щоб заїхати з головної вулиці, потрібно піднятися на крутий підйом, який також у поганому стані. Узимку до прикладу, на низькій машині взагалі неможливо заїхати. Прошу Вас розглянути це питання та знайти шляхи вирішення цієї проблеми. Щиро дякуємо від усіх мешканців вулиці Остапа Вишні!
Луценко Тетяна Андріївна
Звернення №470 / 2023.08.29 / Публічне
Шановний мер, з Вашого дозволу без мого погодження зараз під моїми вікнами стоїть "танк з бурятами". Це законно? Питання Вами вирішене по суті, то чому я маю терпіти це беззаконня? Ваша влада не вічна. Невже Ви так залежні від Горлача? Мовчати не буду. Буду звертатися до президента.
Яковина Мирослава Пилипівна
Звернення №465 / 2023.08.04 / Публічне
Шановний Андрій Михайлович, хочу звернути Вашу увагу на відсутність в нашому місті, рентген апарату та апарату УЗД у державній ветклініці. В нашій ОТГ багато людей мають домашніх тварин. З ними інколи трапляються різні неприємні ситуації, які потребують якісного і вчасного огляду та дослідження. На жаль, в жодній (державній або приватній) ветклініці в м. Калуш - такого обладнання немає. Це викликає певні незручності - людям потрібно відвозити своїх улюбленців в клініки обласного центру. Коли стається непередбачувана ситуація і потрібно негайно провести діагностику тваринці - потрібно їхати в обласний центр. Незрозуміло, чи потрапиш на прийом до лікарів, бо там все по запису. Можна сподіватись тільки на доброту працівників клініки, які візьмуть хвору або травмовану тваринку без черги. Також, не всі мешканці міста та ОТГ мають власний транспорт, а бувають випадки, коли тварина не є транспортабельною і переїзд може не витримати. Впевнений, що мешканці ОТГ, погодяться з тим, що таке обладнання, як рентген та УЗД апарат, буде корисним для ветклініки та її пацієнтів. Прошу розглянути дане звернення і надати відповідь.
Дубина Михайло
Звернення №464 / 2023.08.02 / Публічне
Прошу повідомити на коли заплановані роботи по підсипанню щебеневою сумішшю вулиці Яворського (частини 150м). В серпні 2021 року було виконане тільки трасування. До цього часу роботи не проведені.
Віталій Носик
Звернення №463 / 2023.07.27 / Публічне
По вулиці Головацького 25 - Сенковський Ігор ( мій сусід) на даний час не проживає за адресою, його дім в аварійному стані- розвалюється, електричні дроти можуть обірватись, подвір'я заросло деревами та рослинами. Весною та восени гризуни ( щурі) лізуть до мого господарства. Прошу посприяти наведенню порядку, оскільки контактів з ним немаю.
Леся Бенько
Звернення №459 / 2023.07.26 / Публічне
Шановний міський голово, Звертаю вашу увагу на серйозне питання, що стосується незаконного висадження дерев на території загального користування що на вулиці Рубчака 7. Жителі будинку стурбовані станом справ, оскільки дерева, які були висаджені мешканцем даного будинку, а саме Чернегою Віталієм Рубчака 7 /кв33, та продовжує насаджувати НЕЗАКОННО соснові види дерев, які досить швидко перетворили дитячі майданчики в густий ліс з комарями та надмірною вологою, що суттєво погіршує якість життя нашої спільноти. Ми хотіли б наголосити, що згідно з чинними правилами і дозволами, таке висадження дерев могло бути проведено лише за дотримання усіх вимог і дозволів відповідних органів. Однак, на нашу жаль, ніхто з жителів будинку не надавав згоди на таку діяльність. Тому ми маємо легітимне прохання до вас, як до відповідального представника міста, допомогти усунути цю проблему. Будемо вдячні, якщо органи місцевої влади здійснять інспекцію території. Крім того, ми сподіваємося, що ви допоможете нам у подальшій організації та проведенні чистки цих дерев, які не тільки порушують правила, але й створюють небезпеку для мешканців. Відновлення дитячих майданчиків та створення комфортних умов для нас, жителів будинку, має високий пріоритет, і ми сподіваємося на вашу підтримку в цьому питанні. Заздалегідь дякуємо за ваше розуміння та діяльну позицію вирішення цієї проблеми, що стосується нашого домашнього оточення та добробуту. На доданих файлах будуть фото території та дерев в аварійному стані що загрожують життям людей та дітей на дитячих майданчиках. Також, хочему звернути увагу що біля 3 підїзду зломана лавочка, простмо відремонтувати лавочку на прибудинковій території. З повагою, Жителі будинку на вулиці Рубчака 7.
Прокопі Лариса Іванівна
Звернення №455 / 2023.07.13 / Публічне
Довожу до вашого відома про підтоплення будинку,городу,після дощу 07.07.2023 року.Прошу допомогти у вирішені цього питання,тобто розчищенні річки і водовідведеннь.
Заставна Надія Богданівна

Всього звернень: 213