22o

Гуш Надія Богданівна

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради
 •  Додаток 4

  до розпорядження міського голови

  від 31.01.202433-к/03

   

  Заступник міського голови

  з питань діяльності виконавчих органів міської ради

  ГУШ Надія Богданівна

   

     Забезпечує виконання положень Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших законів України, постанов Верховної Ради України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України при здійсненні повноважень виконавчими органами Калуської міської ради, у тому числі виконання заходів щодо реалізації державної політики у галузях освіти, культури, національностей та релігій, захисту прав дітей, молоді, фізкультури і спорту.

     Організовує роботу щодо підготовки, прийняття та виконання міських програм з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики.

     Відповідає за ефективне використання бюджетних коштів у виконавчих органах та комунальних підприємствах міської ради, діяльність яких координує.

     Розробляє проекти нормативно-правових актів (рішень міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови); проводить експертизу проектів, пов’язаних з виконанням покладених на підпорядковані виконавчі органи Калуської міської ради завдань.

     Проводить прийом громадян з особистих питань, розглядає звернення громадян. Організовує своєчасний і якісний розгляд, вирішення пропозицій, заяв і скарг підприємств, установ і організацій з питань отриманих повноважень, вживає заходів щодо усунення причин їх виникнення.

     Взаємодіє з релігійними та громадськими організаціями, державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями різних форм власності з питань, віднесених до її компетенції.

     Веде  питання освіти і науки, культури і мистецтв, національностей та релігій, захисту прав дітей, молодіжної політики, фізкультури і спорту.

     Спрямовує, координує та контролює діяльність:

  - управління освіти;

  - управління культури, національностей та релігій;

  - управління молоді та спорту;

  - служби у справах  дітей;

  - комунальних підприємств «Міський парк культури і відпочинку імені Івана Франка», «Спорт-Арена»;

  - комунальних установ «Інклюзивно-ресурсний центр Калуської міської ради», «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»;

  - закладів освіти, культури, спорту.

     Очолює:

  • комісію з питань захисту прав дитини;
  • координаційну раду з питань дітей при виконавчому комітеті міської ради;
  • робочу комісію для проведення інспектування сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та вибіркового обстеження умов утримання й виховання дітей у сім’ях, яким виплачується державна допомога;
  • координаційна рада з питань оздоровлення та відпочинку дітей та молоді міста Калуша виконавчого комітету міської ради;
  • координаційну раду з питань фізичної культури і спорту виконавчого комітету міської ради;
  • координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста;
  • комісію з питань сприяння реалізації прав релігійних організацій міста Калуша;
  • комісію з питань підтримки книговидання місцевих авторів Калуша;
  • комісію з присудження премії імені Костянтини Малицької;
  • комісію з присудження премії імені Дмитра Бахматюка;
  • комісію з визначення претендентів на призначення щорічної стипендії голови Івано-Франківської ОДА та голови Івано-Франківської обласної ради в галузі освіти, культури та мистецтв;
  • інші робочі органи у сфері своїх повноважень.

   

   Керуючий справами виконкому                                           Олег САВКА