25o

Білецький Богдан Ігорович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради
  • Контакти
  • 77300 , Калуш,

  • (03472) 7-96-40

  • kmrkontrol@kalushcity.gov.ua

Електронні звернення

Звернення №492 / 2023.12.02 / Публічне
Добрий день. Вчора, 1 грудня з початку вулиці Богомольця бульдозер почав рити канаву по правій стороні вулиці. Дані дії не приведуть до покращення ситуації з відведенням дощової і талої води на вулиці, а швидше навпаки. Для відведення води з початку потрібно перебачити і зробити відвід у канал що іде попри центральну дорогу, а потім вже робити дренажну канаву. Інакше дана канава буде постійно повна води і не буде працювати, як дренаж. А у випадку сильних дощів вона буде переповнюватись і затоплювати вулицю та домашні господарства. Прошу припинити безглузду роботу важкої техніки і трату бюджетних коштів. Дякую.
Телько Роман Васильович
Звернення №440 / 2023.07.03 / Публічне
Богдане Ігоровичу, мешканці вулиці Малицької, буд.5, змушені потурбувати Вас з приводу сприяння у вирішенні питання "щодо належного обслуговування ТОВ "ЕКО-ПРИКАРПАТТЯ" за послуги поводження з побутовими відходами". Суть в тому, що майданчик для встановлення сміттєвих баків у нашому дворі, із невідомих причин, відсутній. Однак, зважаючи на ситуацію сьогодення, проблему що склалася між мешканцями та працівниками вищезазначеного "товариства", можна вирішити без зайвих зусиль. Адже, так звана "ніша" у дворі, яка власне і була облаштована як майданчик, де багато років стояли сміттєві баки чомусь стала неугідною чи то незручною для даної служби, а тому вони підтягають сміття ближче до двору, а відтак безхатьки чи сама природа розносить все по клумбах та майданчиках, де граються діти. Найгіршим є те, що вже неодноразово мешканці будинку відтягували баки, щоб уберегти територію двору від сміття, проте це зберігається до наступного дня допоки не приїде сміттєзбиральна машина і знову під горіхом "красуються" баки зі сміттям, а на зауваження мешканців чуємо нецензурну лайку. Виходячи із вищенаведеного, просимо Вашого втручання щодо вирішення ситуації що склалася. Дякуємо за розуміння. Мешканці вулиці Малицької,5.
Струтинська Ганна Іванівна
Звернення №360 / 2022.09.01 / Публічне
Богдан Ігорович!!Велике прохання до Вас!В нас в підїзді ходять щурі аж до 4 поверху,не одноразово дзвонила до Фурди з проханням перекрити чим небудь від підвалу до сходів,по вул Січових 9 в 3 підїзді,вони потравили щурів через віконичко у підвалі а щурі виходять на дорогу і пещать і здихають.Прошу Вас зробіть щось.
Наталія
Звернення №313 / 2021.12.22 / Публічне
У відповіді на моє звернення №197 ви перерахували перелік кроків для вирішення проблеми водовідведення по вул. Богомольця. Минуло більше півроку від мого першого звернення №179. Які кроки з перерахованих уже проведено? Дякую.
Телько Роман Васильович

На Ваше електронне звернення №313 від 22.12.2021 року повідомляємо, що рішенням Калуської міської ради №754 від 26.08.2021 року «Про надання дозволу на розроблення проєкту детального планування території для будівництва інженерних комунікацій на вул.Богомольця, вул.Куровця, вул.Бортнянського та вул.Дрогобича в м.Калуші Івано-Франківської області» надано дозвіл на розроблення містобудівної документації, яка дасть можливість здійснити проектування інженерних мереж в районі зазначених вулиць. 

Бюджетом Калуської міської територіальної громади на 2022 рік передбачено кошти для розроблення містобудівної документації (детального плану території) та в січні 2022 року буде проведено процедуру закупівлі послуги у сфері містобудування, а саме розроблення зазначеного детального плану території.

Звернення №299 / 2021.11.22 / Публічне
Частина транспорту зі сторони Добровлян до заправки WOG на Б.Хмельницького рухається по новій об'їзній дорозі,що розвантажує місто. Богдане Ігоровичу, чи не можна вирівняти (зняти верхній шар) до зими з частини Об'їзної дороги біля районної лікарні? Дякую.
Ковалишин Іван Михайлович

Розглянувши Ваше електронне звернення від 22.11.2021 року № 299 щодо ремонту дорожнього покриття вул. Окружна (від вул. Долинська до повороту на вул. Каракая) виконавчий комітет Калуської міської ради повідомляє, що у 2021 році на «Капітальний ремонт вулиці Окружна» виготовлено робочий проект.

Питання щодо виділення коштів на капітальний ремонт вулиці Окружна буде винесено на розгляд постійних комісій міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та інвестиційної політики, з питань власності, житлово-комунального господарства та екології при формуванні бюджету Калуської міської територіальної громади на 2022 рік.

Остаточне рішення буде прийнято сесією міської ради, яка буде затверджувати перелік об’єктів благоустрою з капітального ремонту на 2022 рік.

Враховуючи вищенаведене, просимо здійснювати рух транспортних засобів в напрямку вул. Б.Хмельницького по вул. Окружній (через кільце на вул. Долинська). 

Звернення №298 / 2021.11.16 / Публічне
Добрий день, звертаюся до Вас з проханням щодо ремонту пішохідної дороги від ХІміків 40 до Хіміків 22 - школи № 5, де вже поставили бруківку. Особливо прошу звернути у вагу на ділянку біля м. Доля/Нагода (прокладали труби до житлового будинку і просто засипали. Після дощу там неможливо пройти), біля м. Вікторія та величезний бордюр через дорогу від школи 5( через нього важко переступити дорослому, не те що дитині, а візком треба об‘їждати!) Тротуар у поганому стані, а дорогою йти небезпечно, оскільки збільшився потік автомобілів через об‘їзну. З повагою, Суховій Вікторія.
Вікторія

Розглянувши Ваше електронне звернення від 16.11.2021 року  № 298 щодо ремонту тротуарів на вулиці Хіміків (від вул. О.Тихого до вул. Будівельників) виконавчий комітет Калуської міської ради повідомляє, що питання про виділення коштів на капітальний ремонт тротуару за вищевказаною адресою неодноразово виносилось на розгляд депутатських комісій, однак у зв’язку з обмеженим виконанням бюджету кошти не виділялись.

Пропозиції щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту тротуарів на вулиці Хіміків (від вул. О.Тихого до вул. Будівельників) будуть винесені на розгляд постійних комісій міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та інвестиційної політики, з питань власності, житлово-комунального господарства та екології при формуванні бюджету Калуської міської територіальної громади на 2022 рік.

Остаточне рішення буде прийнято сесією міської ради, яка буде затверджувати перелік об’єктів благоустрою з капітального ремонту на 2022 рік.

Звернення №283 / 2021.10.11 / Публічне
Мрія мешканців вулиці Руднєва (тепер Тисовського) нарешті здійснилась. Протягом десятків років наші звернення, щодо асфальтування дороги, не чула жодна влада міста. На багаточисленні заяви ніхто не реагував. І нарешті, завдяки команді місцевого самоврядування, вулиця отримала належний вигляд. Минулої суботи було проведено дорожні роботи і укладено асфальт. Тож висловлюємо подяку Білецькому Богдану Ігоровичу – першому заступнику міського голови, депутату Попельницькій Аллі Володимирівні, а також слова вдячності і підтримки міському голові Найді Андрію Михайловичу. Удачі всім. Галина Гладій-Паньків
Гладій-Паньків Галина

Дякую Вам за активну громадську позицію та небайдужість до вирішення проблем нашої громади.

Звернення №281 / 2021.09.30 / Публічне
Доброго дня! Звертаюсь до Вас з проханням відновлення вуличного освітлення на перехресті вулиць Головацького і Гірнича. На мої звернення протягом 2 тижнів в телефонному режимі в КП"Міськсвітло" не було реагування. Я працю по змінному графіку, тому йду на роботу і повертаюся в темну пору дня. Надіюсь на Вашу допомогу у вирішенні мого питання.
Семчишин Лідія

Розглянувши Ваше звернення № 281 від 30.09.2021р. щодо відновлення вуличного освітлення на перехресті

вулиць Головацького і Гірнича повідомляємо наступне.

13.10.2021 р. КП "Міськсвітло" проведено роботи по відновленню освітлення на вказаному вище перехресті.

Всього звернень: 18