22o

Білецький Богдан Ігорович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради
 • Додаток 4

  до розпорядження міського голови

  від 04.02.2022 №39-к/03

   

  Заступник міського голови

  з питань діяльності виконавчих органів міської ради

  БІЛЕЦЬКИЙ Богдан Ігорович

   

  Відповідає за здійснення відповідними виконавчими органами ради та її виконавчим комітетом повноважень, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», щодо забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері соціально-економічного розвитку, планування та обліку, житлово-комунального господарства.

  Забезпечує реалізацію інноваційної політики в місті, залучення інвестицій у виробничу сферу, створення умов для розвитку підприємництва.

  Здійснює разом з іншими виконавчими органами міської ради аналіз фінансово-економічного становища міста, вносить пропозиції щодо перспектив його подальшого розвитку.

  Забезпечує реалізацію державної й регіональної політики у сфері управління майном, захисту майнових прав територіальної громади.

  У межах отриманих повноважень забезпечує виконання Законів України, Указів і Розпоряджень Президента України, Постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, рішень обласної і міської рад, виконавчого комітету міської ради, розпоряджень голови облдержадміністрації і міського голови, рекомендацій постійних комісій міської ради.

  Відповідає за ефективне використання бюджетних коштів у виконавчих органах та комунальних підприємствах міської ради, діяльність яких координує.

  Розробляє проекти нормативно-правових актів (рішень міської ради, виконкому міської ради, розпоряджень); проводить експертизу проектів, пов’язаних з виконанням завдань, покладених на  виконавчі органи Калуської міської ради.

  Взаємодіє з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями різних форм власності з питань, віднесених до його компетенції.

  Проводить прийом громадян з особистих питань, розглядає звернення громадян.

  Веде питання промисловості, транспорту і зв’язку, агропромислового комплексу, управління майном, приватизації, регуляторної політики та підприємництва, соціально-економічного розвитку громади, інвестиційної політики, статистики, податкової політики, банківської справи, торгівельного та побутового обслуговування населення, туризму, виставково-ярмаркової діяльності, дорожнього, водного господарства, житлово-комунального господарства, енергозбереження.

  Спрямовує, координує та контролює роботу:

  - управління економічного розвитку міста;

  - управління комунальної власності;

  - управління житлово-комунального господарства,

  - госпрозрахункового відділу приватизації державного житла,

  - комунальних підприємств «Водотеплосервіс», «Калуська енергетична Компанія», «Міськсвітло», «Екосервіс», «Екоресурс», «Калушавтодор»,  «Ритуальна служба», «Калуський муніципальний ринок», «Міський інформаційний центр», «Калуське підприємство автобусних станцій», «Управляюча компанія «Добродім», ТОВ «М-Монтаж» (на час дії договору).

  Очолює: 

  • міжвідомчу робочу групу з моніторингу за здійсненням оптової та роздрібної торгівлі підакцизними товарами та сплати за землю;
  • конкурсний комітет з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Калуші;
  • комісію для проведення конкурсів на право оренди комунального майна;
  • міжвідомчу комісію з обстеження стану житлових будинків (житлових приміщень) з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам і визнання придатності для проживання;
  • громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті Калуської міської ради; з розгляду питань квартирного обліку, та питань надання ліжко-місць (кімнат) в гуртожитках;
  • комісію для визначення видів та обсягів робіт з капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, які мають право на таку пільгу;
  • комісію з відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж центрального опалення та постачання гарячої води;
  • інші робочі органи у сфері своїх повноважень.

   

  Керуючий справами виконкому                                           Олег САВКА