18o

Соколовський Юрій Володимирович

Начальник управління економічного розвитку міста

Електронні звернення

Звернення №502 / 2024.01.04 / Публічне
Доброго дня Юрій Володимирович! В продовження мого звернення №479 та Вашої відповіді на нього, хочу повернутись до даного питання. Отже, стосовно стану дороги та пересування по ній автобуса, то дорога попри цвинтар знаходиться в достатньо гіршому стані, але оцей низькопідлоговий транспортний засіб по ній їздить. І оскільки ні маршрут не відміняють ні дорогу не ремонтують, значить все всіх влоштовує. Тому, є мабуть можливість продовжити рейс до старого свинарника. Дорога там погана, але краща ніж попри цвинтар, і в засніженість її прохідність теж краща, так як там чистить грейдер і проїзжають сміттєвози. Я повторно звертаю Вашу увагу на те, що туди зараз люди ходять пішки, практично щодня, а це в основній більшості пенсіонери, які живуть з того. Якщо для того, щоб ви зробили щось для людей, Вам потрібно ще розвести якусь бюрократію, то я можу зібрати підписи, їх буде дуже багато, і принести Вам особисто. Або надайде Ваше компромісне рішення, щоб всім було добре. Ви ж там всі повинні працювати для людей, а не конвеєр по виробництву відмазок, Ваш обов'язок знайти рішення.
Сай Оксана Вікторівна
Звернення №479 / 2023.10.10 / Публічне
Доброго дня Юрій Володимирович! У продовження свого звернення №478 та Вашої відповіді на нього, хочу зауважити наступне: - з даним проханням я почала звертатись ще в лютому 2023, тобто, в новому бюджеті це можна було передбачити, якщо б ви дбали про своїх громадян; - дорогу до старого Свинарник чистить Еко-сервіс, вона там є абсолютно проїзною. Там машинами люди їздять; - чи було у бюджеті зазначено, що лишні/вільні кошти підуть на укладання бруківок, які так обурили громадян? Ви виділяєте величезні кошти, з космічними кошторисами, на те, що грубо кажучи не на часі, замість того, щоб хоч якось дійсно полегшити людям життя. Порівно до того що Ви в місті зараз «покращуєте», це була б крапля в морі. Прошу Вас розглянути варіант, продовження пільгового маршруту 8Б (там є якраз два автобуси зранку та ближче до вечора) до зупинки старого Свинарника, в період з 1го листопада до 31го березня. Це потягне за собою лишніх 4-5 км (разом в дві сторони).
Сай Оксана Вікторівна
Звернення №478 / 2023.10.04 / Публічне
Доброго дня Юрій Володимирович, Прошу Вас залишити рейс на Залісся протягом цілого року. Я вирішила повторно написати до Вас дане звернення, так як останніх півроку бачу, що кошти в бюджеті з'явились, а Ви про таку потребу забули. Я б хотіла продублювати Вам підґрунтя мого звернення. Дане моє звернення стосується не моїх особистих побажань, так як у мене є автомобіль і я можу вийти з ситуації відсутності автобуса. Справа в тому, що коли я їду зранку, то постійно спостерігаю, як десятки пенсіонерів ідуть пішки з автобуса, який довіз їх до цвинтаря, а потім так само йдуть назад. Дорога там не близька, зважаючи на їх вік, та ще й дуже погана (на це також зверніть будь ласка увагу). Мені цих людей дуже шкода, всіх підвезти нажаль не можу. Я коли підвожу стареньких, то запитую їх нащо вони в цю пору йдуть сюди, на що мені всі відповідають, що їм ніде зберігати все те, що вони собі напрацювали за сезон і з цього живуть весь рік, нажаль такі реалії пенсіонерів. Вони ходять з рюкзаками, пакетами і набирають собі додому картоплі, моркви, цибульки, яблук тощо і йдуть вже з важкою торбою до цвинтаря. Хтось іде до хатинки своєї глянути, бо це ж старші люди, вони собі мають якість свої переживання і турботи, і це також потрібно розуміти. Також є люди, які там проживають постійно, або періодично. Тобто, я хочу Вам донести, що 1го листопада життя цього району не припиняється і в цьому автобусі дійсно є потреба. Я не прошу, як в сезон 8 раз на день автобус, але хоча б 2 рази, наприклад зранку і ввечері. Якщо важко давати окремий автобус, продовжіть якийсь маршрут 8мки. Надіюсь можливість все ж можна знайти, було б бажання ???? Будь ласка спробуйте хоч раз зробити щось для людей, бо я просто впевнена, що старшим людям 100 раз не потрібні оті всі ваші "золоті" пішехідні переходи, бруківки на рівному місці, фонтани ітд.., дайте людям дісно зручність для життя і буде всім щастя. P.S. Вашу відповідь на моє звернення я покажу людям. Наперед вдячна Вам за розуміння і людяність!
Сай Оксана Вікторівна
Звернення №394 / 2023.02.01 / Публічне
Шановний пане, хочу попросити Вас про допомогу, хотів би отримати інформацію про: 1) державні/регіональні гранти на проєкт на старт власної справи ( фінансування) ? 2) чи є певні гранти на стартапи , чи є можливість виділення держаних/ регіональних коштів (чи повернення певного проценту ? 3) чи є певні '' конкурси регіональні '' на , які можна подати проєкт на грант (або знайти фінансування ) 4)де можна знайти актуальну інформацію ? Буде вдячний за будь-яку інформацію на дану тему З повагою Дрогомирецький
Роман Дрогомирецький
Звернення №344 / 2022.05.05 / Публічне
Сьогодні 05.05.2022 р. о 08:25 маршрутний автобус №1 (номерний знак АТ1720АА) довіз людей до запинки ПТУ і водій відмовився їхати далі, аргументуючи тим, що всі питання до міської влади... Дайте пояснення, а якщо не правий перевізник то накажіть йогоза це і за орушення правил паркування.
Віталій Носик
Звернення №338 / 2022.02.10 / Публічне
Прошу розібратись з незаконним підняттям ціни на послуги з утримання багатоквартирних будинків УК КОМФОРТ ДІМ, так як не було проведено зборів жильців та не узгоджено ціну.
Світлана Богданівна Волощук

На Ваше звернення щодо ціни на послуги з утримання багатоквартирних будинків надаємо роз’яснення, отримані від ТзОВ «Управляюча компанія «Комфорт дім» (додається)

Всього звернень: 6