24o

Соколовський Юрій Володимирович

Начальник управління економічного розвитку міста

Електронні звернення

Звернення №394 / 2023.02.01 / Публічне
Шановний пане, хочу попросити Вас про допомогу, хотів би отримати інформацію про: 1) державні/регіональні гранти на проєкт на старт власної справи ( фінансування) ? 2) чи є певні гранти на стартапи , чи є можливість виділення держаних/ регіональних коштів (чи повернення певного проценту ? 3) чи є певні '' конкурси регіональні '' на , які можна подати проєкт на грант (або знайти фінансування ) 4)де можна знайти актуальну інформацію ? Буде вдячний за будь-яку інформацію на дану тему З повагою Дрогомирецький
Роман Дрогомирецький
Звернення №344 / 2022.05.05 / Публічне
Сьогодні 05.05.2022 р. о 08:25 маршрутний автобус №1 (номерний знак АТ1720АА) довіз людей до запинки ПТУ і водій відмовився їхати далі, аргументуючи тим, що всі питання до міської влади... Дайте пояснення, а якщо не правий перевізник то накажіть йогоза це і за орушення правил паркування.
Віталій Носик
Звернення №338 / 2022.02.10 / Публічне
Прошу розібратись з незаконним підняттям ціни на послуги з утримання багатоквартирних будинків УК КОМФОРТ ДІМ, так як не було проведено зборів жильців та не узгоджено ціну.
Світлана Богданівна Волощук

На Ваше звернення щодо ціни на послуги з утримання багатоквартирних будинків надаємо роз’яснення, отримані від ТзОВ «Управляюча компанія «Комфорт дім» (додається)

Всього звернень: 3