18o

Скибіцький Роман Євгенійович

Директор КП "Калушавтодор"

Електронні звернення

Звернення №535 / 2024.07.11 / Публічне
Доброго дня Роман Євгенович!) У січні цього року, ви дали мені відповідь на моє Звернення №501, щодо дороги попри цвинтар, в якій зобов'язались прорівняти її та підсипати при сприятливих погодніх умовах. Зараз вже середина липня, ці умови так і не настали досі, або, там були проведені не помітні не озброєним оком роботи. Роман Євгенович, прошу Вас, чи підгадую Вам, може запрацювались і забули, зробіть там хоч щось, що покращить стан того участку. Він же не цілий такий, є навіть кусок файного асфальту, але решта просто жах, м'яко кажучи.
Сай Оксана Вікторівна
Звернення №501 / 2024.01.04 / Публічне
Доброго дня Роман Євгенович! Хочу продовжити тему ремонту дороги попри цвинтар на Височанці. На моє попереднє звернення №490 Ви дали відповідь та посилаєтесь на те, що у 2023 році вже підсипали ту дорогу. У зверненні я просила Вас також проінспектувати стан дороги, так як ото ваше підсипання, до одного місця, оскільки там щодня їздять сміттєвози і дорога розбита. Але ж Ви цього не враховуєте, тому і підсипаєте раз в рік... Приїдьте і подивіться особисто, по-газдівськи, бо там можна ноги поломати і машину.
Сай Оксана Вікторівна
Звернення №490 / 2023.12.01 / Публічне
Шановний Роман Євгенович! Прошу Вас врешті провести ремонт дороги на Височанці попри цвинтар (новий). Дорога вздовж цвинтара в надзвичайно жахливому стані, там ногами важко пройти, не те щоб машиною! Зараз зайшла зима, з'явився більший ризик аварійних ситуацій, зима ту дорогу ще більше зіпсує. Прошу Вас не закривати це питання посилаючись на відсутність бюджету, так як це важливо і вже давно тягнеться. Проінспектуйте ту дорогу та поставте в пріоритет. Туди кожен день їздять люди, ходять люди, курсують автобуси. Наперед вдячна, та надіюсь на ваше копметентне, позитивне рішення!
Сай Оксана Вікторівна
Звернення №485 / 2023.11.01 / Публічне
Шановний Романе Євгенійович, прошу проінспектувати вул.Лемківську м.Калуша. Справа в тому, що останній раз вулицю підсипали щебнем років 10 назад. Від несприятливих погодніх умов та з плином часу, дрожнє покриття остаточно зіпсувалось - утворились ями, в дощову та сніжну погоду не можливо ходити вулицею;деякі служби таксі навіть відмовляються сюди їхати. Прошу Вас посприяти у вирішенні проблеми, а саме заасфальтувати вулицю, а якщо на зараз це не можливо, то тимчасово підсипати щебнем та порівняти дорогу.
Петрів Мар'яна В'ячеславівна
Звернення №467 / 2023.08.16 / Публічне
Шановний пане директор! Звертаємось до Вас з проханням посприяти у вирішенні питання з облаштування вулиці Височана - підсипка гравієм,розрівнювання грейдером чи щось подібне.Так як внаслідок чергового підтоплення,яке відбулось в липні,вулиця залишилась без будь якого покриття,що унеможливлює прохід чи проїзд по ній. Неодноразові звернення до голови громади,а також приїзд представника вашого підприємства не привели,попри обіцянки, до якогось рішення.А тому вчергове просимо Вас звернути увагу на нашу проблем.Підписи та адреси жителів вулиці Височана є у попередніх колективних зверненнях членів громади до Найди А.М. від 20.01.23 та 22.05.23р. ( копії надаєм) З повагою та надією на розуміння житель вулиці Височана 22а: Бедрій Валерій Ярославович
Валерій Бедрій
Звернення №430 / 2023.06.22 / Публічне
Прошу Вас, проінспектувати вулицю Стефаника, в м. Калуш. А саме, після дощу протягом кількох днів,пройтись пішки від вул. Європейської(без гумових чоботів це зробити не можливо). На вулиці проживають малі діти. Діти, що проживають на цій вулиці, мріють жити повноцінним життям, їхати візочком, кататись велосипедом... На даний момент це не можливо. Також наполеглево попоную Вам, викликати таксі чи швидку за адресою Стефаника, 12, та дочекатись їх приїзду. Як підсумок, прошу Вас проінформувати про результати інспектування, та плану дії для усунення всіх проблем, що викладені вище. Дякую, Орест Козак
Козак Орест Миколайович
Звернення №363 / 2022.09.03 / Публічне
Шановний, пане Романе, прошу звернути вашу увагу на стан дороги у напрямку Копанок (від моста до початку села). Дорога у дуже поганому стані, з початком осені ями заливатиме водою і їх можна буде не зауважити, також в темну пору доби складно їх всіх об'їхати, хоча це впринципі не є можливим. Дана ситуація може стати причиною ДТП і поломок транспортних засобів громадян. Просимо відреагувати і провести хоча б ямковий ремонт. Дякую.
Твардовська Тетяна Ігорівна
Звернення №356 / 2022.08.16 / Публічне
Прошу здійснити ремонтні роботи (хоча б ямковий ремонт) по вулиці Орищака (район Загіря‘я). Нещодавно, в зв’язку з вибоїнами на дорозі сталось ДТП, в наслідок якого постраждав автомобіль дочки (авто винуватця обїжаючи, потрапив у яму колесом, перехилився і пошкодив дзеркало). Якщо ви не відреагуєте на звернення і в терміновому порядку не почнуться ремонтні роботи, я викликатиму поліцію для фіксації пошкоджень дорожнього полотна та з документами по ДТП подаватиму до суду. Надіюсь на розуміння та швидке реагування!
Кащій Олександра Дмитрівна

Всього звернень: 16