18o

Фіцак Тарас Іванович

Начальник управління житлово - комунального господарства

Електронні звернення

Звернення №531 / 2024.06.09 / Публічне
Доброго дня Отримавши відповідь від пана Юрія Рекунова про виконання нашого звернення стосовно підїзду 8 по вул Б.Хмельницького 60,ми з жителями даного підїзду хочемо запросити комісію на огляд стану даного під'їзду,а особливо 1 поверх,попередньо узгодивши в жителями і вирішити коли внести даний ремонт в план ваших робіт!Скласти акт про стан підїзду і надати нам мешканцям!! Ми є платниками житлово-комунальних послуг і хотіли б щоб ремонт сходової клітки в підїзді передбачили в даний час,оскільки він в жахливому стані не 1 рік!Я надавала у зверненні фото ,але пан Юрій вирішив,мабуть, що такий стан є нормою для проживання людей,сирість і цвіль також вважається нормою!
Стасюк Зоряна Василівна
Звернення №489 / 2023.11.29 / Публічне
Прошу дати відповідь на питання: чому під час ремонту тротуару на вул. С. БАНДЕРИ (а саме ділянка за номерами будинків 22-25 "спецшкола-військомат") не передбачається спеціальні з'їзди для забезпечення стандартів будівництва стосовно людей з інвалідністю, а також людей з дитячими візками? Чому не забезпечується принцип інклюзивності під час ремонту тротуарів, борти тротуару такі високі, що мені матері з дитячим візком дуже важко та небезпечно переходити дорогу на вищевказаній ділянці. Також в напрямку військомату часто ідуть наші військові з різними видами пораненнями, то яким чином їм безпечно рухатись під час цих ремонтних робіт? Зараз (станом на 9.11.2023) коли ведуться ті ремонтні роботи, не передбачено ніяких тимчасових знаків/ сигналів, які би дали змогу безпечно переходити дорогу. Прошу дати роз'яснення яким чином безпечно іти матері з дитячим візком від військомату до центру міста, до прикладу, під час цих ремонтних робіт тротуару? А також, щодо частини тротуарів по вулиці Дзвонарській в напрямку продуктового ринку- по обидві сторони дороги ведуться ремонтні роботи, яким чином матері з дитячим візком безпечно рухатись по даній ділянці дороги? Коли будуть враховані потреби людей з інвалідністю та людей з дітьми у вже розпочатих ремонтних роботах тротуару по вул. С. БАНДЕРИ та Дзвонарській?
Гавриленко Ольга Володимирівна
Звернення №468 / 2023.08.18 / Публічне
Пане Тарасе прошу надати роз"яснення на питання відведення дощових, ливневих ,талих вод а також організації відведення каналізаційних стоків, мікрорайон Височанка а іменно вул. Шухевича починаючи від перехрестя з вул Гірська та Вул.Підкови і до виїзду на цетральну дорогу напр.Підгірки. Доводжу Вам що жодної комунікації належним чином не організовано,що приводить до появи стихійних незрозумілих канав не робочих септиків ,підтоплення фундаментів появи води у пивницях, ерозії ітак нікчемного дорожного покриття у вуличках. Прошу розглянути і надати роз"яснення,або проконсультувати як правильно вирішити нагальне питання.
Гулевич Ольга Степанівна
Звернення №439 / 2023.07.03 / Публічне
Тарасе Івановичу, мешканці вулиці Малицької, буд.5, змушені потурбувати Вас з приводу сприяння у вирішенні питання "щодо належного обслуговування ТОВ "ЕКО-ПРИКАРПАТТЯ" за послуги поводження з побутовими відходами". Суть в тому, що майданчик для встановлення сміттєвих баків у нашому дворі, із невідомих причин, відсутній. Однак, зважаючи на ситуацію сьогодення, проблему що склалася між мешканцями та працівниками вищезазначеного "товариства", можна вирішити без зайвих зусиль. Адже, так звана "ніша" у дворі, яка власне і була облаштована як майданчик, де багато років стояли сміттєві баки чомусь стала неугідною чи то незручною для даної служби, а тому вони підтягають сміття ближче до двору, а відтак безхатьки чи сама природа розносить все по клумбах та майданчиках, де граються діти. Найгіршим є те, що вже неодноразово мешканці будинку відтягували баки, щоб уберегти територію двору від сміття, проте це зберігається до наступного дня допоки не приїде сміттєзбиральна машина і знову під горіхом "красуються" баки зі сміттям, а на зауваження мешканців чуємо нецензурну лайку. Виходячи із вищенаведеного, просимо Вашого втручання щодо вирішення ситуації що склалася. Дякуємо за розуміння. Мешканці вулиці Малицької,5.
Струтинська Ганна Іванівна
Звернення №425 / 2023.06.17 / Публічне
Прошу розглянути звернення і дати відповідь
Михайленко Елла Миколаївна
Звернення №421 / 2023.05.28 / Публічне
Прохання аби профільні підрозділи-КП здійснили прочистку дощової ("ливневої") каналізації за адресою вул. Привокзальна, 7. Вода там накопичується і нікуди не стікає (див. фото).
Сич Максим Олегович
Звернення №368 / 2022.09.19 / Публічне
Добрий вечір! Я Іванишин Марія, проживаю на вул В. Стуса 4/45 на 5 поверсі, з початком осені зі страхом думаю як я маю пережити ці дощі. Не одноразово зверталась до Фурди В.С про протікання криші, з світильника капає, з стін тече. На що пан Фурда надіслав технічного фахівця, який провів огляд і сказав що все, що вони могли зробити вони зробили. Що я в цій ситуації маю робити? До кого звертатись? Я щомісяця вчасно оплачую рахунки,до яких входить ремонт багатоквартирного будинку!!!В мене маленька дитина, в квартирі після цих опадів висока вологість і цвітут стіни це впливає на наше здоров’я!
Іванишин Марія Михайлівна
Звернення №291 / 2021.11.03 / Публічне
Шановний Юрію Івановичу, пройшло вже більш ніж 2 місяці від часу звернення №277, яке в свою чергу посилалося на звернення №174. Разом вже понад 6 місяців і ніякої відповіді.
Олександр Олес

Шановний пане Олександре!

Управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради розглянуло Ваше чергове електронне звернення № 291 від 03.11.2021 року, щодо демонтажу металевого гаражу навпроти будинку № 15 на вул. Підвальній та повідомляє, про те, що дане питання не відноситься до компетенції управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради.

Додатково повідомляємо про те, що прийняття рішень щодо демонтажу малих архітектурних форм на території Калуської міської територіальної громади здійснюється за рішенням комісії з демонтажу малих архітектурних форм на території Калуської міської територіальної громади, яка затверджена розпорядженням міського голови № 339-р, тому копію Вашого електронного звернення направлено начальнику управління архітектури та містобудування міської ради, для розгляду на даній комісії (копія листа додається).

Всього звернень: 20