-1o

Фіцак Тарас Іванович

Начальник управління житлово - комунального господарства

Електронні звернення

Звернення №368 / 2022.09.19 / Публічне
Добрий вечір! Я Іванишин Марія, проживаю на вул В. Стуса 4/45 на 5 поверсі, з початком осені зі страхом думаю як я маю пережити ці дощі. Не одноразово зверталась до Фурди В.С про протікання криші, з світильника капає, з стін тече. На що пан Фурда надіслав технічного фахівця, який провів огляд і сказав що все, що вони могли зробити вони зробили. Що я в цій ситуації маю робити? До кого звертатись? Я щомісяця вчасно оплачую рахунки,до яких входить ремонт багатоквартирного будинку!!!В мене маленька дитина, в квартирі після цих опадів висока вологість і цвітут стіни це впливає на наше здоров’я!
Іванишин Марія Михайлівна
Звернення №291 / 2021.11.03 / Публічне
Шановний Юрію Івановичу, пройшло вже більш ніж 2 місяці від часу звернення №277, яке в свою чергу посилалося на звернення №174. Разом вже понад 6 місяців і ніякої відповіді.
Олександр Олес

Шановний пане Олександре!

Управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради розглянуло Ваше чергове електронне звернення № 291 від 03.11.2021 року, щодо демонтажу металевого гаражу навпроти будинку № 15 на вул. Підвальній та повідомляє, про те, що дане питання не відноситься до компетенції управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради.

Додатково повідомляємо про те, що прийняття рішень щодо демонтажу малих архітектурних форм на території Калуської міської територіальної громади здійснюється за рішенням комісії з демонтажу малих архітектурних форм на території Калуської міської територіальної громади, яка затверджена розпорядженням міського голови № 339-р, тому копію Вашого електронного звернення направлено начальнику управління архітектури та містобудування міської ради, для розгляду на даній комісії (копія листа додається).

Звернення №290 / 2021.11.02 / Публічне
Прошу допомогти багатодітній мамі отримати хоч якесь житло,кімнату в гуртожитку.Пишу від її імені. Дуже критична ситуація.Валентина, так її звати народилась і проживала у м.Калуші.Добрі люди прописали в якомусь іншому місті, де вона не живе. Знімає по вул.Тихого кімнату.Її мати , яка пізніще померла від онкології, продала житло, коли Лавришин Валентина була неповнолітня. Не знаю хто давав дозвіл. Точно знаю, що не мали права позбавляти дитину житла. Там була ціла схема перопрописували.Зараз їй 28років у декретній відпусці , двоє дітей до 3х років, не працює, на співмешканця покластись не може. Соціальну допомогу теж оформити не може, цілий ряд проблем, які як нитка тягнуться. Якщо у вас є хоч краплина людяності допоможіть Валентині, яка є фактично сирота і немає жодної допомоги ні від кого. Якщо зможете, буде у вас вільне житло, допоможіть будь ласка. В мене немає такої можливості їй допомогти, я просто знайома її померлої мами.Вона зверталась до міської ради, її гарно відфутболили.Буду вам дуже вдячна,якщо допоможете. 0986758903 це її номер телефону.Лавришин Валентина
Лавришин Валентина

Електронне звернення  з приводу забезпечення житлом в гуртожитку багатодітної сім’ї Лавришин Валентини розглянуто.

Роз’яснюємо, що питання надання жилої площі в гуртожитках м.Калуша врегульовується  рішенням виконавчого комітету міської ради від 29.01.2021 №22 «Про Положення про користування гуртожитками комунальної власності міста Калуша» відповідно до якого для одержання в користування жилої площі в гуртожитку особа подає заяву на ім’я міського голови та відповідні документи, а саме:

  • довідки про реєстрацію місця проживання, умови проживання та  склад сім’ї,
  • документи, що підтверджують сімейне становище (копія свідоцтва про одруження / розірвання шлюбу),
  • документи про наявність (відсутність) жилого приміщення в даному населеному пункті на праві приватної власності (копія свідоцтва про право власності на житло та технічного паспорта, договору найму (оренди) житлового приміщення),
  • довідку з місця роботи, копію пенсійного посвідчення (за наявності).

Попередній розгляд заяв  громадян  про надання жилої площі в гуртожитку та представлених ними документів  проводиться громадською комісією з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради, яка вносить свої пропозиції виконавчому комітету міської ради.

Відповідно до вищенаведеного заява Лавришин Валентини про надання кімнати в гуртожитку  буде розглянута на черговому засіданні громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради після представлення  нею вказаних документів, які необхідно надати в управління житлово-комунального господарства міської ради (вул.Євшана,9 (інженерний корпус), 3-й поверх,  каб.305).

Додатково повідомляємо, що за вказаним у зверненні номером телефону 0986758903 абонент не відповідає.

Звернення №277 / 2021.09.15 / Публічне
Юрію Івановичу, коли буде інформація по зверненню №174 / 2021.05.25 /. Пройшло вже 4 місяці.
Олександр Олес

Шановний пане Олександре!

Управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради розглянуло Ваше електронне звернення № 277 від 15.09.2021 року, щодо демонтажу металевого гаражу навпроти будинку № 15 на вул. Підвальній та повідомляє, про те, що дане питання не відноситься до компетенції управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради.

Додатково повідомляємо про те, що прийняття рішень щодо демонтажу малих архітектурних форм на території Калуської міської територіальної громади здійснюється за рішенням комісії з демонтажу малих архітектурних форм на території Калуської міської територіальної громади, яка затверджена розпорядженням міського голови № 339-р, тому копію Вашого електронного звернення направлено начальнику управління архітектури та містобудування міської ради, для розгляду на даній комісії.

Звернення №265 / 2021.08.19 / Публічне
На вулиці Підвальній на проти будівлі Управління освіти в 2019 році викладали бруківкою тротуар і не доклали одну плитку. За два роки вже відсутні 4 плитки, утворилась яма і решта бруківки в тому місці просідає. Прохання до вас відновити тротуар поки він не зруйнувався. Олег
Олег Крисюк

         Управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради розглянуло Ваше електронне звернення від 19.08.2021 року за № 265 щодо відсутності бруківки на тротуарі по вул. Підвальній та повідомляє, що у 2019 році були проведені роботи з капітального ремонту тротуару на вул. Підвальній в м. Калуші, на час приймання яких тротуарна бруківка була влаштована в повному обсязі.

          Балансоутримувачем тротуару на вул. Підвальна є КП «Калушавтодор», тому копію Вашого звернення направлено директору  комунального підприємства для вжиття відповідних заходів.

Звернення №190 / 2021.06.23 / Публічне
Комунальним підприємством «Земельно-кадастрове госпрозрахункове бюро» Калуської міської ради спільно з Управлінням будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради 15.04.2021 року винесено в натурі межі частини вулиці Яворського, мікрорайон Підгірки» (Лімниця), місто Калуш. Повідомте коли саме буде проведене трасування та підсипання щебеневою сумішшю проїздної частини даної ділянки цієї вулиці. Я звертався в КП «Калушавтодор». Мені відповіли, що з даним зверненням необхідно звернутись в відділ благоустрою УЖКГ міської ради.
Носик Віталій Степанович

Розглянувши Ваше електронне звернення від 12.07.2021 року № 190 про проведення робіт  з трасування  та підсипанням щебеневою сумішшю проїзної частини  вулиці Яворського і повідомляє, що дані роботи будуть виконані у серпні  місяці 2021 року.

Звернення №174 / 2021.05.25 / Публічне
В Калуші в дворах будинків залишилось чимало металевих тимчасових гаражів часів радянського союзу. Більша частина їх в давно немає господарів і знаходиться аварійному стані. Прохання навести лад з цими гаражами і прибрати їх з наших дворів. На фото гараж біля газової котельні навпроти будинку Підвальна 15
Олександр

Управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради розглянуло Ваше звернення щодо демонтажу гаражу на вул. Підвальній,15 та повідомляє, що дане питання буде розглянуто на черговому засіданні комісії з демонтажу малих архітектурних форм на території Калуської міської територіальної громади, яка  затверджена розпорядженням міського голови від 09.12.2020 року № 339-р.

Про результат розгляду Вас буде повідомлено додатково.

 

Звернення №105 / 2021.04.07 / Публічне
вул. Людкевича. Коли відремонтуєте?
Якимечко Микола

Розглянувши  Ваше звернення щодо ремонту дорожнього покриття вул. Людкевича  повідомляє, що рішенням Калуської міської ради від 17.12.2020 року № 119 «Про Програму капітального ремонту та утримання об’єктів благоустрою і дорожньо-мостового господарства Калуської міської територіальної громади на 2021 рік» із внесеними змінами затверджено перелік заходів, обсягів та джерел фінансування з утримання, поточного та капітального ремонтів об’єктів благоустрою на 2021 рік. Даним переліком кошти передбачені тільки для капітального ремонту вулиці Окружна в сумі  3000,00 тис. грн. Кошти для капітального ремонту інших вулиць у Калуській міській територіальній громаді в бюджеті на 2021 рік не передбачені у зв’язку з обмеженим фінансуванням.

З метою забезпечення проїзду вулицю Людкевича буде спрофільовано у весняний період 2021 року.

 

 

Всього звернень: 14