6o

Фіцак Тарас Іванович

Начальник управління житлово - комунального господарства

Електронні звернення

Звернення №489 / 2023.11.29 / Публічне
Прошу дати відповідь на питання: чому під час ремонту тротуару на вул. С. БАНДЕРИ (а саме ділянка за номерами будинків 22-25 "спецшкола-військомат") не передбачається спеціальні з'їзди для забезпечення стандартів будівництва стосовно людей з інвалідністю, а також людей з дитячими візками? Чому не забезпечується принцип інклюзивності під час ремонту тротуарів, борти тротуару такі високі, що мені матері з дитячим візком дуже важко та небезпечно переходити дорогу на вищевказаній ділянці. Також в напрямку військомату часто ідуть наші військові з різними видами пораненнями, то яким чином їм безпечно рухатись під час цих ремонтних робіт? Зараз (станом на 9.11.2023) коли ведуться ті ремонтні роботи, не передбачено ніяких тимчасових знаків/ сигналів, які би дали змогу безпечно переходити дорогу. Прошу дати роз'яснення яким чином безпечно іти матері з дитячим візком від військомату до центру міста, до прикладу, під час цих ремонтних робіт тротуару? А також, щодо частини тротуарів по вулиці Дзвонарській в напрямку продуктового ринку- по обидві сторони дороги ведуться ремонтні роботи, яким чином матері з дитячим візком безпечно рухатись по даній ділянці дороги? Коли будуть враховані потреби людей з інвалідністю та людей з дітьми у вже розпочатих ремонтних роботах тротуару по вул. С. БАНДЕРИ та Дзвонарській?
Гавриленко Ольга Володимирівна
Звернення №468 / 2023.08.18 / Публічне
Пане Тарасе прошу надати роз"яснення на питання відведення дощових, ливневих ,талих вод а також організації відведення каналізаційних стоків, мікрорайон Височанка а іменно вул. Шухевича починаючи від перехрестя з вул Гірська та Вул.Підкови і до виїзду на цетральну дорогу напр.Підгірки. Доводжу Вам що жодної комунікації належним чином не організовано,що приводить до появи стихійних незрозумілих канав не робочих септиків ,підтоплення фундаментів появи води у пивницях, ерозії ітак нікчемного дорожного покриття у вуличках. Прошу розглянути і надати роз"яснення,або проконсультувати як правильно вирішити нагальне питання.
Гулевич Ольга Степанівна
Звернення №439 / 2023.07.03 / Публічне
Тарасе Івановичу, мешканці вулиці Малицької, буд.5, змушені потурбувати Вас з приводу сприяння у вирішенні питання "щодо належного обслуговування ТОВ "ЕКО-ПРИКАРПАТТЯ" за послуги поводження з побутовими відходами". Суть в тому, що майданчик для встановлення сміттєвих баків у нашому дворі, із невідомих причин, відсутній. Однак, зважаючи на ситуацію сьогодення, проблему що склалася між мешканцями та працівниками вищезазначеного "товариства", можна вирішити без зайвих зусиль. Адже, так звана "ніша" у дворі, яка власне і була облаштована як майданчик, де багато років стояли сміттєві баки чомусь стала неугідною чи то незручною для даної служби, а тому вони підтягають сміття ближче до двору, а відтак безхатьки чи сама природа розносить все по клумбах та майданчиках, де граються діти. Найгіршим є те, що вже неодноразово мешканці будинку відтягували баки, щоб уберегти територію двору від сміття, проте це зберігається до наступного дня допоки не приїде сміттєзбиральна машина і знову під горіхом "красуються" баки зі сміттям, а на зауваження мешканців чуємо нецензурну лайку. Виходячи із вищенаведеного, просимо Вашого втручання щодо вирішення ситуації що склалася. Дякуємо за розуміння. Мешканці вулиці Малицької,5.
Струтинська Ганна Іванівна
Звернення №425 / 2023.06.17 / Публічне
Прошу розглянути звернення і дати відповідь
Михайленко Елла Миколаївна
Звернення №421 / 2023.05.28 / Публічне
Прохання аби профільні підрозділи-КП здійснили прочистку дощової ("ливневої") каналізації за адресою вул. Привокзальна, 7. Вода там накопичується і нікуди не стікає (див. фото).
Сич Максим Олегович
Звернення №368 / 2022.09.19 / Публічне
Добрий вечір! Я Іванишин Марія, проживаю на вул В. Стуса 4/45 на 5 поверсі, з початком осені зі страхом думаю як я маю пережити ці дощі. Не одноразово зверталась до Фурди В.С про протікання криші, з світильника капає, з стін тече. На що пан Фурда надіслав технічного фахівця, який провів огляд і сказав що все, що вони могли зробити вони зробили. Що я в цій ситуації маю робити? До кого звертатись? Я щомісяця вчасно оплачую рахунки,до яких входить ремонт багатоквартирного будинку!!!В мене маленька дитина, в квартирі після цих опадів висока вологість і цвітут стіни це впливає на наше здоров’я!
Іванишин Марія Михайлівна
Звернення №291 / 2021.11.03 / Публічне
Шановний Юрію Івановичу, пройшло вже більш ніж 2 місяці від часу звернення №277, яке в свою чергу посилалося на звернення №174. Разом вже понад 6 місяців і ніякої відповіді.
Олександр Олес

Шановний пане Олександре!

Управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради розглянуло Ваше чергове електронне звернення № 291 від 03.11.2021 року, щодо демонтажу металевого гаражу навпроти будинку № 15 на вул. Підвальній та повідомляє, про те, що дане питання не відноситься до компетенції управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради.

Додатково повідомляємо про те, що прийняття рішень щодо демонтажу малих архітектурних форм на території Калуської міської територіальної громади здійснюється за рішенням комісії з демонтажу малих архітектурних форм на території Калуської міської територіальної громади, яка затверджена розпорядженням міського голови № 339-р, тому копію Вашого електронного звернення направлено начальнику управління архітектури та містобудування міської ради, для розгляду на даній комісії (копія листа додається).

Звернення №290 / 2021.11.02 / Публічне
Прошу допомогти багатодітній мамі отримати хоч якесь житло,кімнату в гуртожитку.Пишу від її імені. Дуже критична ситуація.Валентина, так її звати народилась і проживала у м.Калуші.Добрі люди прописали в якомусь іншому місті, де вона не живе. Знімає по вул.Тихого кімнату.Її мати , яка пізніще померла від онкології, продала житло, коли Лавришин Валентина була неповнолітня. Не знаю хто давав дозвіл. Точно знаю, що не мали права позбавляти дитину житла. Там була ціла схема перопрописували.Зараз їй 28років у декретній відпусці , двоє дітей до 3х років, не працює, на співмешканця покластись не може. Соціальну допомогу теж оформити не може, цілий ряд проблем, які як нитка тягнуться. Якщо у вас є хоч краплина людяності допоможіть Валентині, яка є фактично сирота і немає жодної допомоги ні від кого. Якщо зможете, буде у вас вільне житло, допоможіть будь ласка. В мене немає такої можливості їй допомогти, я просто знайома її померлої мами.Вона зверталась до міської ради, її гарно відфутболили.Буду вам дуже вдячна,якщо допоможете. 0986758903 це її номер телефону.Лавришин Валентина
Лавришин Валентина

Електронне звернення  з приводу забезпечення житлом в гуртожитку багатодітної сім’ї Лавришин Валентини розглянуто.

Роз’яснюємо, що питання надання жилої площі в гуртожитках м.Калуша врегульовується  рішенням виконавчого комітету міської ради від 29.01.2021 №22 «Про Положення про користування гуртожитками комунальної власності міста Калуша» відповідно до якого для одержання в користування жилої площі в гуртожитку особа подає заяву на ім’я міського голови та відповідні документи, а саме:

  • довідки про реєстрацію місця проживання, умови проживання та  склад сім’ї,
  • документи, що підтверджують сімейне становище (копія свідоцтва про одруження / розірвання шлюбу),
  • документи про наявність (відсутність) жилого приміщення в даному населеному пункті на праві приватної власності (копія свідоцтва про право власності на житло та технічного паспорта, договору найму (оренди) житлового приміщення),
  • довідку з місця роботи, копію пенсійного посвідчення (за наявності).

Попередній розгляд заяв  громадян  про надання жилої площі в гуртожитку та представлених ними документів  проводиться громадською комісією з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради, яка вносить свої пропозиції виконавчому комітету міської ради.

Відповідно до вищенаведеного заява Лавришин Валентини про надання кімнати в гуртожитку  буде розглянута на черговому засіданні громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради після представлення  нею вказаних документів, які необхідно надати в управління житлово-комунального господарства міської ради (вул.Євшана,9 (інженерний корпус), 3-й поверх,  каб.305).

Додатково повідомляємо, що за вказаним у зверненні номером телефону 0986758903 абонент не відповідає.

Всього звернень: 19