-1o

Кузик Роман Володимирович

Начальник управління архітектури та містобудування

Електронні звернення

Звернення №352 / 2022.07.19 / Публічне
Шановний Романе Володимировичу! Повідомляємо Вам про розроблення студенткою кафедри архітектури та містобудування Бербець Вікторією бакалаврської дипломної роботи на тему: “Ознакування історичної площі Ринок у місті Калуш Івано-Франківської області” у 2022 році. Дипломна робота виконана на високому професійному рівні та відзначена екзаменаційною комісією. Пропонуємо заекспонувати цей проект у приміщенні міської ради м. Калуша у паперовому вигляді та на інтернет сторінці міської ради м. Калуша у електронному вигляді. У бакалаврській роботі представлено аналіз існуючого стану середовища історичної площі Ринок міста періоду XVII – XVIII ст., подано пропозиції щодо символічного ознакування території історичної площі Ринок та Ратуші, доповнення історичних приринкових кварталів спорудами павільйонного типу, які символізують втрачені споруди. Оскільки унікальна архітектурно-містобудівна спадщина історичного міста Калуша на сьогодні є мало відомою мешканцям міста та його гостям, то цей проект може стати першим кроком на шляху популяризації історичного минулого міста та активізації розвитку його туристичної сфери. Пропонуємо співпрацю кафедри для подальшого дослідження особливостей історичної забудови міста, замкового комплексу, оборонної системи міста XVI – XVIII ст., які майже втрачені та зовсім не представлені у середовищі сучасного історичного центру Калуша.
Лукомська Зоряна
Звернення №330 / 2022.01.25 / Публічне
Шановний Роман Володимирович, хотілося б вже отримати від вас будь хоч якусь відповідь на звернення №174 від 25.05.21 та №291 03.11.21, які були направлені вашому колезі начальнику управління ЖКГ Рекунову Ю.І., а той в свою чергу переадресовував їх вам.
Олександр Олес

         Шановний п.Олександре, зазначений в зверненнях металевий гараж, розміщений поруч з будинком №14 на площі Героїв, встановлений за рішенням Виконавчого комітету Калуської міської ради ще в 90-х роках за заявою матері дитини з вадами опорно-рухового апарату, для зберігання технічних засобів реабілітації та пересування. В 2017 році рішенням Калуської міської ради дозвіл було продовжено на 4 роки.

         До 28.01.2022 року, працівниками управління архітектури та містобудування, буде розміщено оголошення про необхідність демонтажу гаражу, безпосередньо на ньому та направлено лист власникам. По завершенні  терміну відведеного на демонтаж або продовження дозволу, буде підготовлено відповідний проект рішення Виконавчого комітету Калуської міської ради.

Всього звернень: 2