18o

Кузик Роман Володимирович

Начальник управління архітектури та містобудування

Електронні звернення

Звернення №488 / 2023.11.10 / Публічне
Роман Володимирович,в мене таке питання ,в цей час ,коли повним ходом ставиться бруківка,по цілому місту(бо зараз ,напевно дуже ,,потрібно,,)то не можна ,дивлячись на такі витрати на бруківку ,звернути увагу на ділянку біля військомату,де машини паркуються вже в три ряди ,не можна ні проїхати ,ні пройти а біля ,, старого військомату ,де заросло зарослями-джунглями ,все закинуто .то б не було доречно витрачаючи такі кошти почистити цей нещасний сад біля старої будівлі і зробити місце для парковки для відвідувачів і військових ,то б звільнило і для людей і для машин
Воробець Леся Йосипівна
Звернення №486 / 2023.11.09 / Публічне
Прошу дати відповідь на питання: чому під час ремонту тротуару на вул. С. БАНДЕРИ (а саме ділянка за номерами будинків 22-25 "спецшкола-військомат") не передбачається спеціальні з'їзди для забезпечення стандартів будівництва стосовно людей з інвалідністю, а також людей з дитячими візками? Чому не забезпечується принцип інклюзивності під час ремонту тротуарів, борти тротуару такі високі, що мені матері з дитячим візком дуже важко та небезпечно переходити дорогу на вищевказаній ділянці. Також в напрямку військомату часто ідуть наші військові з різними видами пораненнями, то яким чином їм безпечно рухатись під час цих ремонтних робіт? Зараз (станом на 9.11.2023) коли ведуться ті ремонтні роботи, не передбачено ніяких тимчасових знаків/ сигналів, які би дали змогу безпечно переходити дорогу. А також, щодо частини тротуарів по вулиці Дзвонарській в напрямку продуктового ринку- по обидві сторони дороги ведуться ремонтні роботи, яким чином матері з дитячим візком безпечно рухатись по даній ділянці дороги? Коли будуть враховані потреби людей з інвалідністю та людей з дітьми у вже розпочатих ремонтних роботах тротуару по вул. С. БАНДЕРИ та Дзвонарській?
Гавриленко Ольга Володимирівна
Звернення №352 / 2022.07.19 / Публічне
Шановний Романе Володимировичу! Повідомляємо Вам про розроблення студенткою кафедри архітектури та містобудування Бербець Вікторією бакалаврської дипломної роботи на тему: “Ознакування історичної площі Ринок у місті Калуш Івано-Франківської області” у 2022 році. Дипломна робота виконана на високому професійному рівні та відзначена екзаменаційною комісією. Пропонуємо заекспонувати цей проект у приміщенні міської ради м. Калуша у паперовому вигляді та на інтернет сторінці міської ради м. Калуша у електронному вигляді. У бакалаврській роботі представлено аналіз існуючого стану середовища історичної площі Ринок міста періоду XVII – XVIII ст., подано пропозиції щодо символічного ознакування території історичної площі Ринок та Ратуші, доповнення історичних приринкових кварталів спорудами павільйонного типу, які символізують втрачені споруди. Оскільки унікальна архітектурно-містобудівна спадщина історичного міста Калуша на сьогодні є мало відомою мешканцям міста та його гостям, то цей проект може стати першим кроком на шляху популяризації історичного минулого міста та активізації розвитку його туристичної сфери. Пропонуємо співпрацю кафедри для подальшого дослідження особливостей історичної забудови міста, замкового комплексу, оборонної системи міста XVI – XVIII ст., які майже втрачені та зовсім не представлені у середовищі сучасного історичного центру Калуша.
Лукомська Зоряна
Звернення №330 / 2022.01.25 / Публічне
Шановний Роман Володимирович, хотілося б вже отримати від вас будь хоч якусь відповідь на звернення №174 від 25.05.21 та №291 03.11.21, які були направлені вашому колезі начальнику управління ЖКГ Рекунову Ю.І., а той в свою чергу переадресовував їх вам.
Олександр Олес

         Шановний п.Олександре, зазначений в зверненнях металевий гараж, розміщений поруч з будинком №14 на площі Героїв, встановлений за рішенням Виконавчого комітету Калуської міської ради ще в 90-х роках за заявою матері дитини з вадами опорно-рухового апарату, для зберігання технічних засобів реабілітації та пересування. В 2017 році рішенням Калуської міської ради дозвіл було продовжено на 4 роки.

         До 28.01.2022 року, працівниками управління архітектури та містобудування, буде розміщено оголошення про необхідність демонтажу гаражу, безпосередньо на ньому та направлено лист власникам. По завершенні  терміну відведеного на демонтаж або продовження дозволу, буде підготовлено відповідний проект рішення Виконавчого комітету Калуської міської ради.

Всього звернень: 4