18o

Кушлик Тарас Ярославович

Староста села Голинь

Електронні звернення

Звернення №192 / 2021.06.25 / Публічне
Подаємо повторне звернення по забрудненню придорожнього рову сусідами каналізаційними стоками.Питання не вирішується Антисанітарія,сморід- це є ігнорування всіх норм по благоустрою .
Дутчак Михайло Іванович

На Ваше електронне звернення № 192 від 25.06.2021р., про забруднення природного рову, повідомляємо наступне. Мною подана службова записка на ім'я Міського Голови п. Андрія Найду про створення повторної комісії для вивчення даного питання.

Звернення №155 / 2021.04.21 / Публічне
Просимо вас ,в терміновому порядку ,прийняти міри по впорядкуванню придорожнього рову поблизу нашого будинку з усунення антисанітарного стану.Ця ситуація з нестерпним смородом і засміченням рову, змушує нас звернутися до вас,як старости села.Сусіди вмонтували каналізаційну трубу під мостом і регулярно їх каналізаційні стоки спускаються в рів.Ця ситуація вимагає негайного вашого реагування- сморід,антисанітарія поблизу нашого житла створює шкоду нашому здоров'ю.
Дутчак Михайло Іванович

На Ваше електронне звернення № 155 від 21.04.2021р. було створено комісію із виїздом на місце події та проведено усну розмову з мешканцями даного домоволодіння та із Вами зокрема.

Всього звернень: 2