29o

Дембич Іван Іванович

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій

Електронні звернення

Звернення №452 / 2023.07.12 / Публічне
Довожу Вас до відома про підтоплення будинку і побутових приміщень, стайні,городу після повені. Прошу допомогти вирішити дану проблему яка первіодично повторюється, а саме почистити річку трактором, обрізці дерев ,для протоку води від мостів біля млину в сторону Підгірок вуд Данила Галимцького
Зелез Наталія Іванівна
Звернення №445 / 2023.07.07 / Публічне
Довожу вас до відома про підтоплення будинку і побутових приміщень.прошу допомогти у вирішенні відновлення водовідведення у районі маг.Корона.
Мриглод Світлана Богданівна
Звернення №444 / 2023.07.07 / Публічне
Доводу вас до відома про підтоплення будинку і побутових приміщень.прошу допомогти у вирішенні відновлення водовідведення .
Мриглод Світлана Богданівна
Звернення №189 / 2021.06.23 / Публічне
Звертаюсь до Вас з наступним питанням, нещодавно на склі свого авто отримав повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів. Мене цікавить, чи ведеться номерний реєстр даних повідомлень? Якщо так, де його можна побачити? Також цікавить, чому ці повідомлення пронумеровані вручну? Де гарантія, що номер даного повідомлення, яке отримав, є унікальним? Така нумерація є приводом до маніпуляцій, чи не так?
Козак Орест

Шановний пане Оресте!

На Ваше електронне звернення від 23.06.2021 року, щодо повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів повідомляємо, що відповідно до ч.4 ст.279-1 КУпАП повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності містило відомості, передбачені частинами другою - четвертою статті 283 цього Кодексу, крім відомостей про особу, стосовно якої розглядається справа. Також повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності містило інформацію про порядок виконання адміністративного стягнення, у тому числі реквізити для сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення, що вважатиметься виконанням адміністративного стягнення у повному обсязі.

Згідно статті 279-1 КУпАП якщо адміністративне правопорушення, передбачене частинами першою, третьою та сьомою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки), частинами першою, другою та восьмою статті 152-1 цього Кодексу, зафіксовано в режимі фотозйомки (відеозапису), посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції або інспектор з паркування зобов’язані розмістити на лобовому склі транспортного засобу копію постанови про притягнення до адміністративної відповідальності (якщо технічні можливості дозволяють встановити відповідальну особу, на місці вчинення правопорушення) або повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності (якщо технічні можливості не дозволяють встановити відповідальну особу на місці вчинення правопорушення).

Накладення адміністративного стягнення за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису) може виноситись без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Реєстр даних повідомлень ведеться відповідно внутрішнього діловодства відділу муніципальної інспекції Управління з питань надзвичайних ситуацій.

Нагадуємо, що статтею 308 КУпАП передбачено, у разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до органу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу та зазначеного у постанові про стягнення штрафу

 

Всього звернень: 4