Золото і бронзу здобули калушани на Кубку України з вільної боротьби

• 2023.12.18 13:16
    • Громада
    • Спорт
  • 125
З 14 по 16 грудня в Білій Церкві тривав Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Здобувши 11 нагород, перше загальнокомандне місце та головний кубок змагань посіли прикарпатські спортсмени.
   Дві медалі поклали до своїх скарбничок вихованці Калуської дитячо-юнацької спортивної школи "Сокіл".
  18-літня Аліна Філіпович, яка цього разу виступала у ваговій категорії до 59 кг, виборола золоту нагороду.
  28-річний Андрій Свирид (в/к до 74 кг) здобув бронзу. Обоє є вихованцями заслуженого тренера України Миколи Пукіша.
   Аліна продовжує тренування в рідному Калуші. Андрій поєднує військову службу зі спортивними виступами. Він є військовослужбовцем НГУ, тренується в Івано-Франківську.
  Дані змагання - Кубок України - є одним з етапів відбору до участі у Чемпіонаті Європи 2024.
  Вітаємо наших спортсменів і їхніх наставників і бажаємо подальших успіхів.