-7o

Відбулося чергове засідання виконкому

  • 2023.01.24 13:04
    • Громада
  • 73

Сьогодні ухвалено цілу низку важливих рішень.
   Передовсім це стосується галузі освіти, а точніше безоплатного харчування окремих категорій школярів у другому півріччі навчального року. І тут варто наголосити, що знову продовжуємо забезпечувати сніданками всіх без винятку дітей 1-2 класів (до слова, такої практики дотримуються тільки 3 громади в області з 62). Згідно з ухваленим рішенням діти всіх пільгових категорій, яких у нашій громаді налічується 2947, будуть отримувати безоплатне харчування в навчальних закладах. Щодо вартості сніданків, то вона не змінилася у порівнянні з першим півріччям і становить 25 грн для учнів1-4 класів та 30 грн для учнів 5-11 класів.
   Ще одне освітянське питання – організація обліку дітей шкільного віку, згідно з яким закріплено території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Калуської міської територіальної громади. Детально з цією інформацією можна буде ознайомитись на офіційному сайті міської ради після  оприлюднення відповідних рішень.
   Виконкомом прийнято рішення, яке є по суті підготовчим етапом до впорядкування на території нашої громади паркування автотранспорту, впровадження автоматизованої системи контролю оплати вартості відповідних послуг (АСКОП).
   Насамперед, треба зазначити, що на поточний момент ми ще не готові до впровадження системи платного паркування. Але питання забезпечення умов для зручного паркування автомобілів у нашому місті стає все більш актуальним. Вже відчувається дефіцит паркомісць, бо кількість автомобілів невпинно росте. І вирішувати цю проблему треба, та при цьому слід врахувати й те, що Калуш на сьогодні єдиний в області, який ще не має платних паркувальних місць.
Наступним кроком має стати визначення схеми паркомайданчиків, визначення цінової політики тощо. Але це все згодом.
  Ще сьогодні затвердили фінансові плани медичних підприємств, розглянули питання надання одноразових грошових допомог, зокрема шести сім’ям загиблих та зниклих безвісти Захисників України (450 тис. грн), військовослужбовцю, який отримав поранення (50 тис. грн.), 57 громадянам виділено матеріальну допомогу на загальну суму майже 187 тис. грн, а 22 особам – для встановлення опалення на суму 135 тис. грн.

Інші новини