26o

Запрошуємо до обговорення містобудівної документації: «Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки під землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення в межах села Боднарів Калуського району Івано-Франківської області»

  • 2024.06.12 14:11
    • Громада
    • Архітектура
  • 75

До уваги мешканців

 Калуської територіальної громади!

Запрошуємо до обговорення  містобудівної документації:

«Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки під землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення в межах села Боднарів

 Калуського району Івано-Франківської області»

    Детальний план території виконується для визначення параметрів забудови земельної ділянки, будівництва інженерних комунікацій, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами та уточнення планувальної структури і функціонального призначення території.

     Детальний план території розроблений на підставі рішення Калуської міської ради від 30.11.2023 №2744 «Про доповнення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості продажу їх (або права оренди на них) на земельних торгах у формі електронного аукціону та надання дозволу на розроблення документації із землеустрою та містобудівної документації».

     Основою для розроблення детального плану території є завдання замовника – управління архітектури та містобудування Калуської міської ради, яке надане фізичній особі підприємцю Мойсин Галині Василівні (кваліфікаційний сертифікат архітектора Кізілова Т.Б. №4266). Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, визначення цільового призначення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій.

         Виконання детального плану територій пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану розвитку с. Боднарів, уточнення окремих його положень, пов’язаних з розміщенням житла та інших об’єктів містобудування.

     З проектом містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в розділі Новини. Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій є заступник начальника управління архітектури та містобудування – Семеняк Людмила Іванівна.

       Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до детального плану території триватиме до 13.07.2024 р. включно.

        15.07.2024 року о 14.00 відбудеться громадське обговорення вищевказаної містобудівної документації.

     Місце проведення: м. Калуш, майдан Шептицького, 2 (2 поверх, кабінет головного архітектора).

       Пропозиції громадськості надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу м. Калуш, майдан Шептицького, 2.

Матеріали  містобудівної документації (детального плану території) :

Приєднані файли

  1. Пояснююча записка.
  2. Графічні матеріали.
Інші новини