-2o

Відбулося тренінгове заняття на тему: «Запобігання емоційного вигорання для працівників соціальної сфери»

  • 2022.11.23 11:00
    • Громада
    • Соціальна сфера
  • 186

23 листопада 2022 року соціальним менеджером Калуського міського центру соціальних служб Уляною Бялик, фахівцем із соціальної роботи Іванною Кручкевич, практичним психологом Тетяною Бедрій проведено тренінгове заняття для працівників Територіального центру соціального обслуговування м. Калуша  на тему: «Запобігання емоційного вигорання для працівників соціальної сфери».

Учасниці познайомилися з методом ненасильницького спілкування, виконували вправи на отримання навичок ненасильницького спілкування, саморегуляції свого емоційного стану, допомоги колегам та клієнтам у стані емоційного виснаження та стресу, опанували навички ведення групи підтримки з метою обговорення ситуацій, що призводять до емоційного напруження та запобігання професійного вигорання. За допомогою рольових ігор були опрацьовані найбільш складні моменти в роботі з клієнтами, які впливають на емоційний стан учасниць.

За запитом групи були опрацьовані ситуації, які сприяють зміні відношення до ситуації, відновленню стосунків та налагодження порозуміння. Особливу увагу приділили захисту власних кордонів, турботі про власні ресурси та ресурсуванню за допомогою ліплення з пластиліну. Були розглянуті методи самоаналізу, самодопомоги та подолання стресу.  Всі учасниці відмітили, що тренінг був корисним для них, допоміг усвідомити, як працювати так, щоб уникнути емоційного вигорання та що робити у випадках виникнення ситуації подібної до вигорання. Також висловлювали вдячність організаторам за вдало підібрану тему тренінгу та організацію заходу.

Отож, підтримуймо тих, хто допомагає іншим.

Інші новини