0o

За дорученням міського голови Андрія Найди працівники територіального центру соціального обслуговування привітали з 70 річчям мешканця міста

  • 2022.05.10 16:53
    • Громада
    • Соціальна сфера
  • 187

10 травня 2022 року за дорученням міського голови Андрія Найди працівники Територіального центру соціального обслуговування м.Калуша привітали з 70 річчям мешканця міста, Шведова Станіслава Івановича, що перебуває на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома, як одинокий.

Соцпрацівники побажали Станіславу Івановичу  міцного здоров’я, миру, радості, бадьорості духу, активного довголіття й завзятої вдачі.

Нагадаємо, територіальний центр соціального обслуговування міста Калуша надає соціальні послуги мешканцям міста, що опинилися у складних життєвих обставинах. Зокрема, відділення соціальної допомоги вдома обслуговує одиноких осіб похилого віку та осіб з інвалідністю вдома. Відділення денного перебування організовує роботу Університету третього віку, клубів за інтересами для пенсіонерів та осіб з інвалідністю, безкоштовне навчання комп’ютерної грамотності пенсіонерів та осіб з інвалідністю. Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги співпрацює з благодійниками міста та організовує надання натуральної чи грошової допомоги одиноким громадянам похилого віку та особам з інвалідністю. 

Інші новини