20o

Для родин полеглих Героїв із Калуської громади влаштувати паломницьку мандрівку

  • 2024.03.29 09:03
    • Громада
    • Все для внутрішньо переміщених осіб
    • Для військовослужбовців та їхніх сімей
  • 95

Для родин загиблих Героїв організували паломницьку поїздку до Свято-Михайлівського чоловічого монастиря, що у селі Підмихайля.

Паломників приязно зустрів настоятель ієромонах Михаїл (Гринів). Вони довідались про історію монастиря, яка сягає ще XIV століття. Відомо і про випадки чудесних зцілень, які тут відбувалися.

Під час екскурсії відвідали храм Благовіщення Пресвятої Богородиці на вершині гори, каплицю Святого Архистратига Михаїла, біля якої встановлений пам’ятний хрест з нагоди 2000-ліття Хрещення України-Русі, храм прп. Іова та Амфілохія Почаївських, де знаходяться частиці мощей святих та каплицю Великомученика Дмитрія Солунського, в якій є криниця із цілющою водою.

На завершення рідні полеглих Героїв, слухали спів монастирських дзвонів та частувалися пісною та смачною монастирською трапезою.

Поїздка відбулась у рамках соціального проєкту «Ми поряд!», міської програми соціально-психологічної підтримки родин учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах на 2022-2024 роки. Проєкт реалізовують працівники Калуського міського центру соціальних служб.

Зустрічі родин полеглих Героїв із психологами центру відбуваються кожної середи у консультативному пункті «Ветеранському просторі». Там також надають всебічну допомогу ветеранам, демобілізованих за віком, станом здоров’я, а також для родин військовослужбовців. Пункт працює у робочі дні з 14:00 до 16:30, у п′ятницю – до 15:30.

Адреса:
м. Калуш, вул. Сівецька, приміщення ГО «Спілка учасників АТО/ООС».
E-mail: veteranokalush@ukr.net
Телефон: (066) 131-86-98

 

Інші новини