2o

З робочим візитом Калуську центральну районну лікарню відвідала перша заступниця Міністра охорони здоров'я Ірина Садов'як

  • 2021.08.21 09:59
    • Охорона здоров'я
  • 589

20 серпня в рамках свого робочого візиту на Івано-Франківщину Калуську центральну районну лікарню відвідали перша заступниця Міністра охорони здоров'я Ірина Садов'як та директор департаменту охорони здоров'я Ігор Дмитренко.

Зустрічали посадовців міністерства та облдержадміністрації: міський голова Андрій Найда, заступник міського голови Наталія Кінаш, генеральний директор КНП «Калуська ЦРЛ» Іван Красійчук, в.о. медичного директора КНП «Калуська ЦРЛ» з стаціонарної допомоги Ярослав Кінаш, заступник генерального директора КНП «Калуська ЦРЛ» з фінансово-економічної роботи Микола Дмитерчук, заступник медичного директора КНП «Калуська ЦРЛ» з медсестринства Регіна Демус.

Посадовці оглянули та детально ознайомилось  із роботою нещодавно відкритого відділення екстреної медичної допомоги, інших відділень, та оцінили хід будівельних робіт в закладі для встановлення ангіографа.

Спілкуючись із керівництвом міста та генеральним директором КНП «Калуська ЦРЛ» про перспективи та розвиток лікарні, Ірина Садов'як зауважила, що завдяки ініціативам Президента, оновлюється інфраструктура медичних закладів, зокрема, Калуської ЦРЛ. Перша заступниця Міністра охорони здоров'я надала схвальну оцінку якості надання медичних послуг у Калуській районній лікарні та наголосила, що заклад має великий потенціал і входить у п'ятірку кращих лікарень Івано-Франківської області.

Інші новини