19o

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

  • 2025.08.23 11:03
    • Актуально
  • 31

Сьогодні на Алеї Віри і Надії та площі Героїв відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України «Кольори нескорених», приурочена до відзначення Дня Прапора та 34-ї річниці Незалежності України.

Ця подія стала символом єднання громади, поваги до нашої історії та незламності українського народу. Синьо-жовтий стяг – це не лише державний символ. Це прапор мужності й відваги, стяг пам’яті про наших героїв та віри у перемогу.

У церемонії взяли участь представники влади, духовенства, військовослужбовці, громадськість та молодь міста. Кожен із присутніх відчув особливу атмосферу єдності й гордості за Україну, яка понад три десятиліття крокує шляхом свободи і демократії, відстоюючи свою незалежність у найважчі часи.

34 роки тому українці зробили свій вибір – бути вільними у власній державі. І сьогодні ми продовжуємо боронити цю свободу, бо вона є нашою найбільшою цінністю.

Щиро дякую всім, хто долучився до урочистостей, та всім, хто щодня своїми діями зміцнює нашу громаду і державу.

Слава Україні! Героям слава!

Міський голова Андрій Найда.

Інші новини