![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Сьогодні, 21 лютого, народна депутатка України Оксана Савчук особисто на засіданні виконавчого комітету міської ради вручила відзнаку за значні особисті заслуги, багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у підготовку чемпіонів й чемпіонок з вільної боротьби Заслуженому тренеру України Юрію Кірілову.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
«Славетною галичанкою» визнано і голову Калуської міської філії ВГО «Союз Українок» Любов
Липовську - за чітку патріотичну позицію, любов до України, значні особисті заслуги та вагомий внесок у розвиток української культури.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Юрій Олексійович та Любов Василівна – знані особистості не тільки в України, а й за її межами. Пишаємося, що діяльність, яку ведуть Юрій Кірілов та Любов Липовська, високо оцінена та відмічена важливою відзнакою.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
«Проект "Славетні галичани", - зазначає Оксана Василівна, започатковано 5 років назад з метою відзначення особистостей, які дбають про збагачення української мови та культури, розвивають підприємництво, мають значні спортивними здобутки, популяризують християнські цінності - роблять усе можливе, щоб про нас чули як в Україні, так і за кордоном». І невипадково, відзнаки вручені в Міжнародний день рідної мови.
Пишаємося та вітаємо наших калушан – славетних галичан
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)