Уряд розширює проєкт, тож від сьогодні доступні нові програми для учасників та учасниць бойових дій. З грантами від єРобота ветерани можуть запустити або ж масштабувати власний бізнес.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb3/1/16/1f517.png)
Отримайте грант, якщо ви:
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f518.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f518.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f518.png)
![❕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1/16/2755.png)
Тепер детальніше про кожну з програм:
![❇️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb1/1/16/2747.png)
Подати заяву можуть лише ветерани. Бізнес може бути будь-який, проте ви маєте працевлаштувати щонайменше одного нового співробітника.
![❇️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb1/1/16/2747.png)
Податися може чоловік або дружина учасника чи учасниці бойових дій. Програма покриває 70% від вартості проєкту, а одержувач гранту має створити 2 робочі місця.
![❇️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb1/1/16/2747.png)
Подати заяву може ветеран-ФОП. Програма покриває 70% від вартості проєкту. Отримувач гранту має створити 4 робочі місця, два з яких повинні зайняти учасники бойових дій.
Також одержувачі грантів зможуть пройти безоплатне навчання для підприємців. Детальніше про грант
https://erobota.diia.gov.ua/
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f449_1f3fb.png)
Будуємо країну підприємців! ![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Проєкт запущено з ініціативи Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністерства економіки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою зайнятості України та Ощадбанком за підтримки «Проєкту підтримки Дія», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.
Міністерство цифрової трансформації України