16o

Як громадам розвивати туризм, коли основні магніти перебувають в управлінні держави. ВІДЕО

  • 2021.11.05 10:17
    • Туризм
  • 220

Для багатьох територіальних громад в Україні одним із пріоритетних напрямків розвитку є туризм. На територіях громад розташовані вікові палаци, національні парки та заповідники, маяки та навіть кінні заводи. Переважно такі об’єкти є надзвичайно привабливими для туристів. Перебувають вони в управлінні спеціальних державних органів та підрозділів, діяльність яких здійснюється або з обласних центрів, або зі столиці. Іноді між громадами та відповідними структурами відсутня комунікація, а тому розвиток туристичного потенціалу довкола цих об'єктів є на низькому рівні. У більшості випадків доступ до таких об'єктів обмежений або взагалі відсутній.

Круглий стіл покликаний знайти шляхи налагодження комунікації та встановлення сталого партнерства між державним сектором, територіальними громадами та локальним бізнесом у процесі розбудови туристичної інфраструктури в громадах та регіонах. До дискусії запрошено представників Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства розвитку туризму України, Українського культурного фонду, державних підприємств, органів місцевого самоврядування.

СПІКЕРИ: Віктор Подорожний, генеральний директор Директорату регіональної політики Міністерства розвитку громад і територій Катерина Чуєва, заступниця міністра Культури та інформаційної політики України Мар'яна Олеськів, голова Державного агентства розвитку туризму України Дмитро Решетченко, заступник виконавчого директора з проєктної роботи УКФ Олег Мирошник, голова Біловодської територіальної громади Любов Петрова, начальниця відділу економічного розвитку та міжнародного співробітництва Хотинської міської ради Генадій Верескун, директор Біловодського краєзнавчого музею. Вадим Олійник, радник голови Державного агентства "УКРАВТОДОР" Леонід Марущак, модератор

 

 

Відео за посиланням:

Інші новини