22o

Як влаштувати дитину у заклад дошкільної освіти?

  • 2022.07.22 14:27
    • Освіта
    • Міська рада консультує
  • 1418

   В Калуській міській територіальній громаді на сьогоднішній день працює два заклади дошкільної освіти (дитячі садочки). З різних причин ці заклади відвідує менша кількість дітей ніж вони можуть розмістити - близько 80%. Ще один заклад готовий до прийняття діток, у разі виникнення такої потреби.

    З метою відкриття інших дошкільних закладів у них ведуться відповідні підготовчі роботи для забезпечення умов перебування дітей та працівників під час оголошення повітряної тривоги - ремонти у підвальних та інших приміщеннях. закупівля і монтаж електрообладнання у них, придбання інших необхідних матеріалів.
 Як же ж влаштувати дитину в дитячий садок?                                                                                                   

  Щороку виконавчим комітетом Калуської міської ради приймається рішення “Про визначення територій обслуговування закладами дошкільної освіти Калуської міської територіальної громади”. Цьогоріч воно було прийнято на засіданні виконкому 24 травня за № 91 (https://kalushcity.gov.ua/docs/rvk?page=4). Для реєстрації дитини необхідно заповнити відповідну гугл-форму

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_ZfWIIQPlbdAeLjFdt-PLYY6YDwm1AQOv3gvP76FeGNbYyQ/viewform?usp=send_form, яка розташована на офіційному сайті управління освіти міської ради (https://www.kalush-osvita.if.ua/) чи на сторінці Е-місто офіційного сайту міської ради (https://kalushcity.gov.ua/ecity) у рубриці “Реєстрація у заклади дошкільної освіти”.
   Після заповнення форми впродовж одного-трьох днів на електронну пошту або вайбер ви отримаєте реєстраційний номер заявки. У десятиденний термін необхідно подати документи дитини до обраного вами закладу дошкільної освіти.
   При першому відвідуванні дитячого садочку слід буде надати довідку форми 086-1/0, яку заповнює тільки сімейний лікар або педіатр.

Інші новини