Спеціалізується науково-виробниче підприємство розробкою та виготовленням продуктів, які призначені для забезпечення здоров'я людини. Це дієтичні добавки, які вже завоювали свій ринок збуту і користуються популярністю в населення. В основному – це комплексні вітамінні препарати широкого застосування, виготовлені за новітніми технологіями. Інформацію про цю продукцію можна знайти на офіційному сайті компанії.
Міський голова Андрій Найда задоволений, що бізнес обирає саме нашу громаду, бо це для нас новий досвід, нові робочі місця, і загалом – розвиток.
Більше того, директор підприємства Максим Мосунов запропонував нашій громадіфінансову допомогу в розмірі 100 тис. гривень для вирішення проблем внутрішньо-переміщених осіб, перевезення гуманітарних вантажів тощо.