5 жовтня у залі виконавчого комітету Калуської міської ради відбулося засідання Ради ВПО.
Визначилися із керівним складом органу.
Головою Ради обрали Валерію Пруднікову, волонтерку БО "БФ "Крила підтримки" . Обрали також заступника і секретаря.
На засіданні обговорили основні напрямки подальшої роботи консультативно-дорадчого органу.
Нагадаємо, процес формування Ради ВПО у Калуші розпочався ще навесні. А на засіданні сесії Калуської міської ради 28 вересня депутати затвердили Положення і склад Ради у чисельності 17-и осіб.
Рада ВПО – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, метою якого є захист прав та законних інтересів, розв’язання проблем внутрішньо переміщених осіб.