3 червня на прийомі громадян у міського голови Андрія Найди поступила скарга від мешканців сіл Пійла та Довге- Калуське щодо відсутності недільних автобусних рейсів.
"Уже сьогодні провів нараду із заявниками проблеми-активними мешканцями сіл, перевізниками, працівниками управління економічного розвитку міста та депутатами Калуської міської ради Іриною Павлів та Оксаною Савчук, які опікуються цим старостинським округом, щоб знайти механізми врегулювання проблемної ситуації. У результаті зустрічі досягнуто домовленостей про відновлення недільних рейсів до сіл Пійла та Довге-Калуського, щоб мешканці мали можливість стабільного доїзду", - зазначає міський голова.
Щодо графіків руху автобусів – буде повідомлено згодом, як тільки це питання врегулюється з перевізниками.