Калуська громада стала домівкою для кілька тисяч людей, які через війну змушені шукати прихисток. Численні зруйновані міста, села російськими окупантами – громадянам наразі нікуди повертатися. Боротьба за Україну триває!
Тому мешканці, які вже стали жителями нашої громади, об’єднуються задля соціальної інтеграції.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
І сьогодні, 30 серпня, відбулися установчі збори для формування Ради з питань ВПО при Калуській міській раді.
Захід відкрив голова ініціативної групи Володимир
Васильєв. Він прозвітував про проведену роботу з підготовки зборів.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
На засіданні визначили кількісний склад майбутньої Ради – до 25 ВПО, які офіційно зареєстровані на території Калуської громади. Однак, на сьогодні є 17 осіб. Наразі, саме таким буде кількісний склад цього представницького органу переселенців, які вже стали калушанами.
Нині на території нашої територіальної громади мешкає понад п'ять тисяч ВПО.
![⭕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/2b55.png)
Майбутня Рада покликана вивчати проблеми й потреби та представляти інтереси цієї досить значної частки населення і бути консультативно-дорадчим органом при Калуській міській раді.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
Як зазначила Світлана Прубняк, перша заступниця начальниці управління соціального захисту населення, положення розробляли на основі Типового з урахуванням особливостей Калуської МТГ.
Рішення про створення Ради з питань ВПО, положення про Раду та її склад має затвердити сесія міської ради.