Повідомляємо вам, що з 1 жовтня 2023 року в Івано-Франківській області змінився оператор з розподілу природного газу. Відтепер ці функції здійснює Івано-Франківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» (бренд ГАЗМЕРЕЖІ) https://grmu.com.ua/.
Відповідно, з 1жовтня 2023 року введено нові платіжні реквізити для сплати за послугу розподілу газу.
З метою інформування мешканців територальних громад Прикарпаття та запобігання непорозумінь, просимо розмістити інформаційне повідомлення на офіційних веб-сайтів територіальних громад та інформаційних дошках щодо зміни оператора з розподілу природного газу.
Завчасно дякуємо за співпрацю!