21o

21 нагороду з обласного турніру з вільної боротьби привезли юні калуські спортсмени.

• 2023.09.25 13:15
    • Громада
    • Спорт
  • 194

23 вересня у Тлумачі відбувся відкритий обласний турнір із вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2010-2012 р. н. Ці змагання присвячено пам’яті загиблого на війні колишнього міського голови Тлумача, майстра спорту України з греко-римської боротьби, голови циклової комісії з силових видів спорту Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання НУФВСУ Романа Круховського.

2 серпня минулого року Роман Круховський загинув під час штурму у Бахмутському районі. Тож його друзі та однодумці організували спортивний турнір пам’яті Героя. Вдало виступили на цих змаганнях юні калуські борці. Так, вихованці тренерів відділення вільної боротьби ДЮСШ Калуської міської ради Андрія Кучми та Юрія Кірілова вибороли сім золотих медалей: Макар Филипчук, Олена Тупичак, Надія Прокопів, Анастасія Васютяк, Валерія Юрас, Володимир Бойко, Михайло Романишин. Срібні нагороди здобули Уляна Максимович, Каріна Литвинець, Юрій Єнкало, Анна Валіхновська, Святослав Бабенко, Іван Яськів.

Треті місця посіли Святослав Матіїв, Тетяна Дяків, Ростислав Яцишин, Кирило Малкін. Переможцями турніру стали і вихованки тренера ДЮСШ «Сокіл» Тараса Дина. На першу сходинку п’єдесталу пошани піднялася Валерія Яцків.

А в іншій ваговій категорії розділили між собою фінал Анастасія Некрасова та Марія Некрасова Даний турнір також замінив обласний чемпіонат. Його переможці сформують збірну команду Івано-Франківської області для участі у чемпіонаті України U13, який відбудеться наприкінці листопада у Чернівцях.

Вітаємо наших спортсменів і тренерів та бажаємо успіху на Першості України.