12 жовтня міський голова Андрій Найда на запрошення Львівської міської ради відвідав інститут розвитку міста Львова.
При зустрічі з його керівником Максимом Терлецьким обговорили співпрацю в грантовому проєкті стосовно модернізацій підприємств, що забезпечують теплопостачання населенню та бюджетним закладам в рамках програми Єврокомісії Life по програмі "District heating and cooling: Enabling modernisation and fuel switch through support for investment plans and skills development".
«Приємно, що наші результати інвестиційної і грантової роботи побачили й високо оцінили у Львові. Невдовзі сформуємо спільну команду для участі у грантовій програмі.
Це вперше для нашої громади, коли такі передові і потужні у грантовій роботі міста як Львів долучають нас до своїх проєктів і команд», - зазначив міський голова.