20o

Творчі колективи громади влаштували мистецьку зустріч у прихистку для ВПО

  • 2024.03.28 16:49
    • Громада
    • Все для внутрішньо переміщених осіб
  • 90

Сьогодні, 28 березня, для вимушено переміщених осіб, які знайшли свій прихисток у Калуській громаді, творчі колективи закладів культури презентували мистецьку зустріч. 

Захід розпочали з хвилини мовчання, вшанувавши пам'ять про всіх загиблих Героїв.

Творчі номери подарували вокалісти: Валерія Падуре, Тетяна Фомінська, Світлана Матіїшин, Ольга Паньків, учасники студії східного та сучасного танцю «Магія сходу» (керівник Тетяна Кузевич), народного цирку “Молодість” (керівник Дмитро Казіцький), а також солісти гурту “Vitamin D”- Ірина Морис та Наталія Чолій. Присутні радо зустрічали оплесками кожну пісню та разом із учасниками заходу наживо виконали Гімн України.

Такі заходи обіцяють зробити традиційними. Калуські артисти мають намір відвідати інші прихистки для ВПО у громаді, а також лікувальні установи, геріатричний центр та усіх, для кого такі зустрічі стануть розрадою.

Працівники галузі культури від початку повномасштабної війни активізували діяльність не тільки на допомогу Збройним Силам України, але і на те, щоб підтримати мешканців громади у нелегкий час. Калуські митці й артисти без вагань виходили на площі, у людні місця, влаштовували заходи у закладах культури, доєднувалися до волонтерських ініціатив. Їхня праця уже має результат: культура відзвітувала про мільйон гривень, зібраних на допомогу нашим Захисникам. Насправді, здобутки значно більші, адже, окрім матеріальний цінностей, вони своєю творчістю подарували розраду, підтримку, теплі емоції тисячам громадян.

Інші новини