Активісти Калуської міської організації «Спілка української молоді» в Україні ім. Степана Бандери удосконалюють свою роботу. Для довшого зберігання власноруч виготовлених енергетичних батончиків, назва яких «4.5.0», упаковують у вакуум. Апарат для упаковки продукції передали друзі з Києва. Розробили власну технологічну карту виготовлення смаколика та на днях отримали сертифікат якості від Держпродспоживслужби, за яким калорійність (енергетична цінність) батончика складає майже 400 Ккал і може зберігатися до 3-ьох місяців при температурі не вище +25. Більшість інгредієнтів замовляють у Польщі, кажуть так дешевше.
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![⚠️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/1/16/26a0.png)
А на липень для дітей
віком 7-12 років планують триденний табір. Формують силу духу та загартовують юне покоління!
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f46b.png)
На благодійному аукціоні, який відбувався у соцмережах, вторгували близько 20 тис. грн.
Ось так, впевнено, з вірою щодня наближають ПЕРЕМОГУ!![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Щира вдячність усім за колосальну волонтерську працю!