Не треба довго шукати: приклади масштабного волонтерства – поруч.
Калушани волонтерять від найменшого: за власною ініціативою, у складі громадських організацій, у колективах і навчальних закладах.
Заступниця директора ліцею №3 із виховної роботи Лідія Бабій перелічує види допомоги, яку за роки надали учні, їхні батьки і вчителі на фронт. Одна автівка і три старлінки від навчального закладу вже «поїхали» на фронт. Окрім того, збирали продукти харчування, і коробки подяки до дня Захисника. При цьому навчальний заклад постійно виготовляє і постачає на передову дрібниці, які забезпечують комфорт, затишок, підтримують високу мотивацію наших захисників, причому, у вражаючій кількості: три тисячі окопних свічок, сотні грілок, в’язані шкарпетки. Із «найсвіжішої» ініціативи – солодкі дарунки для воїнів на день Святого Миколая. Кожного учня попросили принести по п’ять цукерок. Оскільки у ліцеї навчається більше тисячі дітей, нескладно підрахувати, що на фронт поїдуть більше 5 тисяч цукерок.
Про велику волонтерську справу, яка об’єднує калушан різного віку, – у відео.