Шановний Юрію Івановичу!
Щиро вітаю від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого комітету з ювілеєм. Бажаємо Вам богатирського здоров'я і добробуту на довгі роки. Цінуємо Ваш професійний та життєвий досвід, адже багато років сфера житлово-комунального господарства громади успішно працює під Вашим керівництвом.
Добра і злагоди Вам та Вашим рідним. І Перемоги якнайшвидшої - однієії для всіх.
З повагою - міський голова Андрій НАЙДА