У меморіальному музеї «Калуська в’язниця» відкрилася виставка фото із квадрокоптерів і розвідувальних безпілотників «Краєвиди, на які ми не заслужили».
Автор — калушанин волонтер Влад Німак, який зараз служить на захисті Батьківщини у складі добровольчого військового формування УДА.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
«Безумовно, ці землі будуть повернуті Україні і обстріли також припиняться, — пише про свою виставку Влад Німак. — А сьогодні ми маємо можливість поспостерігати за окупованими територіями і побачити, що там відбувається». На світлинах 88% — окуповані території. 12% — «сіра» зона.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Хлопець займається розшифруванням зображень із літальних апаратів, і часто помічає там щось цікаве. Те, що варто побачити не тільки військовим. Так виникла ідея виставки. Калуш — уже четверте місто, де виставляють експозицію.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
«У першу чергу Влад – небайдужий. Для нього було замало просто волонтерити чи служити у територіальній обороні. Тому, коли була можливість піти у УДА, він подався туди, — каже мама Влада Оксана Німак. — Я точно знаю, що всі кошти, які він збирає під час благодійних виставок, організовує стендап шоу – всі йдуть для придбання нових мавіків, літальних апаратів, тому що це очі нашої армії. Кожен має робити те, що може робити. Хто не може воювати, має фінансувати. Таке переконання у мого сина».
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Виставка у Калуші пробуде до кінця листопада. Усі відвідувачі можуть залишити свій внесок на допомогу нашим Захисникам. А Владові особисто – залишити підпис на афіші заходу, яку йому передадуть.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Відвідати виставку можна з вівторка по п'ятницю з 10:00 до 17:00 за адресою вул. Січинського, 5.
Обідня перерва з 12:30 до 13:00.