Старший солдат Ігор Кащак, уродженець Калуша, проживав у смт. Богородчани і був призваним на військову службу Богородчанським відділом РТЦК та СП. Брав участь у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності України в зоні АТО/ООС, у боях з російським загарбником.
За бажання родини Ігоря Кащака солдата поховають на міському кладовищі в м. Калуші.
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
Нехай упокоїться душа померлого з миром. А Господь дасть сили рідним пережити біль утрати.
Вічна пам’ять захисникові України
!
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)