10o

Виконавчий комітет Калуської міської ради оголошує конкурс на заміщення посад:

  • 2022.01.17 15:53
    • Ваканcії
  • 779

Виконавчий комітет Калуської міської ради оголошує конкурс на заміщення посад:

  • начальника юридичного відділу-юриста виконавчого комітету Калуської міської ради на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника з такими вимогами до учасників конкурсу: громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра чи спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або посадах державної служби не менше 2 років чи стаж роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років, вільне володіння державною мовою;
  • головного спеціаліста – інспектора з паркування сектору з охорони громадського порядку та інспекторів з паркування відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради з такими вимогами до учасників конкурсу: громадянство України, повна вища юридична або економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра чи спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року, вільне володіння державною мовою.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:

          - заява про участь у конкурсі;

          - заповнена особова картка (форма П-2 ДС);

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту з відповідними додатками;

          - декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (подається в порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»); 

          - документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія паспорта громадянина України;

- копія військового квитка (для військовозобов’язаних).

Документи приймаються до 14 лютого 2022 року відділом кадрової роботи і нагород виконкому міської ради (вул. І.Франка, 1; кабінет №7, тел. (0347279634).

Відповідальність за достовірність документів несе претендент. Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит та проходять співбесіду. У відділі кадрової роботи і нагород можна отримати необхідні бланки, а також ознайомитися із переліком питань, які будуть включені в екзаменаційні білети при проведенні іспиту.

Інші новини