![](assets/gallery/article/000/007/112/1654156117_c20a18b2d1dbd1c6fd29_large.jpg)
24 травня 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України в районі населеного пункту Слов’янськ Донецької області на 52-ому році життя загинув ПРИСТАВСЬКИЙ Андрій Васильович.
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Андрій Приставський був неординарною особистістю. Працював енергетиком на підприємствах, в тому числі і на власному в Києві. Також пробував себе і на творчій ниві – у театрі та на радіо в Івано-Франківську, в закладах культури Калуша. Перед війною був керівником на одній з приватних фірм у рідному Калуші. І на всіх посадах проявляв високий професіоналізм, бо був відповідальним та вимогливим до себе.
Саме такі Люди першими беруть зброю у руки, коли рідній державі загрожує небезпека! Та війна жорстока і безжалісна, забирає найкращих!
Уся Калуська громада у глибокій скорботі разом з рідними, друзями, знайомими!
Вічна пам'ять Герою України Андрію ПРИСТАВСЬКОМУ!
Знаємо! Герої не вмирають!
Слава Героям!
Слава Україні!