26o

Вихованці тренера секції вільної боротьби ДЮСШ управління освіти Юрія Кірілова привезли 8 перемог із Всеукраїнського турніру пам'яті Заслуженого тренера Украіни Олега Сазонова

• 2022.12.12 14:49
    • Спорт
    • Гордість нашої громади
  • 319

Юні спортсмени на турнірі, який вихідними відбувся у м.Львові, здобули чотири золотих, одну срібну та три бронзові нагороди. Уляна Максимович здобула перемоги у вагових категоріях 29 і 32 кг; Олена Тупичак перемогла у ваговій категорії 46 кг, а Володимир Удод став переможцем у ваговій категорії 41 кг. Срібло на турнірі зумів вибороти, у ваговій категорії 32 кг, Юрій Єнкало. Бронзовими призерами змагань стали: Анна Валіхновська- вагова категорія 42 кг, Святослав Бабенко - вагова категорія - 32 кг та Мартін Филипчук - вагова категорія 42 кг.

Щиро вітаємо юних атлетів та їх тренера!