32o

Відгриміли літні пришкільні табори-2024 У Калуській громаді завершився сезон пришкільних таборів.

  • 2024.06.20 15:56
    • Освіта
    • Культура
  • 113

Цього року функціонувало дев’ять пришкільних таборів, де відпочивали 430 дітей. До них долучені учні 1-х-6-х класів. Це – діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти із числа ВПО, із сімей загиблих військовослужбовців або ті, чиї батьки – учасники бойових дій.
Таборування тривало із 3 по 20 червня. Щодня діти проводили у таборі шість годин. На кожен із днів таборування організатори відпочинку запланували для дітей цікаву культурну, розвиткову, розважальну програми.
Це — екскурсії громадою, майстер-класи, спортивні, інтелектуальні змагання, творчі конкурси, пізнавальні заняття, розваги. Діти отримували одноразове харчування вартістю 55 гривень на день на одну особу.
Пришкільні табори завершилися 20 червня великим святом біля ПК «Юність». Вихованці художніх студій, які діють на базі палацу культури, підготувати для таборян цікаву мистецьку програму, захопливі розваги, ігри і конкурси.
Подякувала усім службам, установам і управлінням злагоджену роботу заступниця міського голови Надія Гуш. Вона підкреслили, що оздоровча кампанія у громаді триватиме надалі. Для наймолодших мешканців буде організовуватимуть цікаві, активні, розважальні заходи, щоб зробити канікули змістовними і веселими.
Шкода, що через війну українські дітки не мають змоги повноцінно мандрувати і насолоджуватися відпочинком. Робимо усе можливе, щоб вони відчули радість літа, утіху від відпочинку і насолоду від спілкування. Віримо: буде мирний час, вільна Україна, щасливі діти!

Інші новини