Сьогодні, 7 грудня, відбулося засідання депутатської комісії з питань власності, житлово-комунального господарства і екології Калуської міської ради.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
Директор КП «Калуська енергетична компанія» Петро Шевчук доповів про роботу підприємства за 2023 рік і про внесення змін до програми фінансової підтримки КП на 2024 рік.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Члени комісії розглянули питання про надання пільги із орендної плати Калуській міській філії «Союзу українок», а також Калуському міськрайонному об’єднанню Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка і ГО «Центр громадських ініціатив «Вільний простір».
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
Начальник управління комунальної власності Олександр Челядин доповів також за питаннями про спрямування коштів від орендної плати за оренду комунального майна і про внесення змін до рішення Калуської міської ради №2391 «Про списання житлового фонду».
Начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський представив питання, які стосуються економіки і господарської діяльності у громаді.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t83/1/16/1f7e9.png)
Окремим протоколом члени комісії розглянули земельні питання.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Рішення депутатської комісії матимуть рекомендаційний характер під час розгляду питань на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради.