Сьогодні, 10 лютого, у Калуші в комунальному басейні "Посейдон" ДЮСШ "Сокіл" відбулося відкриття міжобласного турніру з плавання «Love swimming».
Турнір триватиме упродовж
днів.
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Під час урочистого відкриття змагань його учасників привітали заступник міського голови Надія Гуш та начальник управління у справах сім‘ї, молоді, фізкультури і спорту Михайло Клим, які побажали учасникам чесних змагань та перемог.