14o

Відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології

  • 2024.04.18 15:54
    • Житлово - комунальне господарство
    • Комунальна власність
  • 91

На порядок денний засідання постійної комісії Калуської міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, що відбулося 18 квітня, винесли 11 питань.
Більшість – стосувалася комунальної власності громади. Зокрема – правового статусу нерухомого майна навчальних закладів; приватизації об’єкта комунальної власності шляхом проведення електронних аукціонів; наміру передачі комунального майна в оренду та визначення цільового призначення; безоплатного прийняття у власність громади каналізаційної мережі; передачі окремого індивідуально визначеного майна (дизельний генератор) Калуському геріатричному центру.
Також на засіданні розглянули питання «Про передачу проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Нове будівництво модульної газової котельні на території Студінської гімназії», «Про внесення змін до Програми капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків на 2024-2026 роки» та інші.
За окремими протоколами розглянули блок архітектурних і блок земельних питань.
Рішення постійної депутатської комісії матимуть рекомендаційний характер під час розгляду питань в ході пленарного засідання чергової сесії Калуської міської ради.

Інші новини