Незабаром річниця події, яка змінила усіх нас. Зараз кожен воює на своєму фронті. Та найважче тим, хто на передовій, зі зброєю в руках звільняють Україну.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
На превеликий жаль, іноді надвисокою ціною - власним життям. Сьогодні погодили проведення спільної панахиди на міському кладовищі за усіма Героями, які загинули від рук російського агресора.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta/1/16/1f464.png)
У понеділок планується відкриття першого
цифрового пам’ятника та пам’ятної дошки Герою Юрію Ковальчуку на фасаді школи, в якій навчався боєць.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Ще одне важливе питання - увічнення пам’яті наших загиблих Героїв у пам'ятниках на міському кладовищі. Зокрема, обговорили їх візуальний вигляд.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Остаточне рішення, звичайно, буде за членами родин полеглих захисників.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Усі прийшли до спільної думки, що до заходів, які проводяться з метою вшанування Героїв російсько-української війни, не повинно бути байдужих. Адже у підтримці, у згуртуванні громади - шлях до Перемоги!
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)