Костянтин ЛИТВИНЧУК
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
19 січня - ще одна трагічна дата в історії нашої громади. Ще одна незаліковна рана на наших серцях… Вчора стало відомо, що в районі населеного пункту Зелений Гай у Запорізькій області у бою з окупантом загинув старший сапер інженерно-саперного взводу Калуського батальйону тероборони, калушанин Костянтин ЛИТВИНЧУК.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Цьогоріч у Костянтину виповнилося б 32 роки, та безглузда війна, яка ввірвалася на нашу землю, обірвала його молоде життя, життя
відважного воїна, сина, чоловіка, батька, побратима. Та для нас Він став Героєм, Героєм і залишиться в пам’яті всіх наступних поколінь українців, всіх мешканців нашої громади.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
І сьогодні немає слів розради, тільки біль та сум переповнюють наші серця… Схиляємо голови перед мужністю Костянтина ЛИТВИНЧУКА, який поліг за наше майбутнє, висловлюємо щирі слова співчуття у непоправній втраті його родині, близьким та друзям.
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Слава Герою та вічна пам'ять захиснику України!
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Про час і місце зустрічі загиблого, його поховання повідомимо згодом.