4o

В умовах воєнного стану єдиний номер контактного центру системи Безоплатна правова допомога 0 800 213 103 став для українців одним із найзручніших способів отримання правової інформації та підтримки

  • 2023.02.03 09:47
    • Безоплатна правова допомога
  • 79

   У 2022 році на правову «гарячу» лінію надійшло понад 313 тис. дзвінків, надано понад тис. юридичних консультацій та правової інформації. А загалом, починаючи з жовтня 2015 року, на номер 0 800 213 103 надійшло 2,5 млн. дзвінків.

   Зміни у підходах в опрацюванні звернень клієнтів – дозволило контакт-центру системи БПД стати найдоступнішою та клієнтоорієнтованою «гарячою» лінією з правових питань.

До роботи на лінії долучені практикуючі юристи

   Консультанти контактного центру – це юристи, які щодня надають правову допомогу не лише по телефону, але й представляють інтереси клієнтів у судах. Практичний досвід юристів, які працюють на лінії, дозволяє надавати практичні, дієві правові поради для вирішення правових питань клієнтів.

Юристи проконсультують вас «під ключ»

   Якщо під час телефонної розмови з’ясується, що потрібно ознайомитися з наявними у вас документами, або скласти заяву, юрист контакт-центру запропонує вам зустрітися з фахівцем бюро правової допомоги і протягом 2-х годин юрист, який працює у найближчому до місця вашого перебування бюро, вам перетелефонує та домовиться про зустріч.

   Очікування на лінії більше не проблема – юристи контакт-центру перетелефонують самостійно

   Якщо всі консультанти зайняті в той час коли ви телефонуєте на «гарячу» лінію, або розмова обірвалася через відключення електропостачання – юрист контакт-центру сам вам перетелефонує.

Контакт-центр працює 7 днів на тиждень  

    З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну контакт-центр системи БПД працює без вихідних:

у будні з 8:00 – 19:00, у вихідні з 9:00 – 18:00.

   Якщо у вас є правове питання, або вам потрібна порада юриста – телефонуйте до контактного центру системи БПД за номером 0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні).

Для дзвінків з-за кордону номер +38(044) 363 10 41 (вартість за тарифами оператора).

Інші новини