9o

В одному із закладів культури нашої громади впродовж усього воєнного часу працює волонтерський центр

  • 2022.08.16 13:07
    • Громада
  • 74
174 день війни проти російського окупанта. Наш народ, наша громада ще більш інтенсивніше об’єднується на волонтерському фронті та продовжує активно працювати на Перемогу!
    В одному із закладів культури нашої громади впродовж усього воєнного часу працює волонтерський центр. Наразі виконують запит військових - ❗17 сіток. Одна вже готова, три – в процесі. Є потреба в матеріалі зеленого, бордового, коричневого кольорів (незабаром осінь). Загалом, розмір сіток 8х5, на виготовлення однієї йде 2 дні. Тому ✅допомога є потрібною і в тканині, і в людських ресурсах.
   Щодо учасників-волонтерів – вони незмінні від березня. Добавляються й інші охочі. Всі здружилися, бо проводять тут майже весь свій час, щодня. Більшість – люди, які знайшли в Калуші прихисток. Юля і Сергій – подружжя з Лозової Харківської області. Разом з трьома дітьми евакуювалися у березні. Спершу, в пошуках бути корисними, попали у зазначений волонтерський центр, а потім, прийшовши про допомогу в ГО «Чисті серця Калуш», почали допомагати й там. Юля, як соціальний працівник волонтерського центру, до обіду працює з внутрішньо переміщеними, проводить анкетування, вивчає потреби людей, а ввечері – плете сітки, кікімори разом з чоловіком та дітьми. Сергій енергетик і працює дистанційно. Старша донька вже теж знайшла роботу – на «Укрпошті».
   Волонтери кажуть, що потрібна й мішковина. З неї роблять плащі, з ниток – кікімори. Зазначають, що довжина нитки має бути не меншою 30 см.
   Милих жіночок, в обов’язки яких входить нарізання тканини, тут ніжно називають любительське об’єднання «Золоті ручки».
Дійсно, тут у всіх руки «золоті», які невтомно продовжують працювати на потреби наших захисників. Оголосили й збір на автівку.
Раді будуть кожному, хто долучиться чи особисто до праці, чи тканинами, мішковиною. Звертатися у Палац культури "Юність".
Сила єдності та згуртованості вражає! Наш український народ - непоборний!

Інші новини